![]() |
Hebben andere meisjes dit ook wel eens gedaan?
Hey iedereen, ik kijk hier wel vaker maar heb besloten toch maar een account aan te maken *O*
Want sinds een paar maanden nu heb ik iets nieuws wat ik helemaal te gek vind, en dat is om mijn slipjes te verkopen aan mannen. Ik weet dat het heel vies klinkt en had ook nooit verwacht dat ik hier opgewonden van zou worden. Het begon toen mijn vriend vroeg of hij een string mocht houden van mij toen ik was blijven slapen, ik vond het best en dacht er niet veel bij. Later 's avonds in bed lag ik te fantaseren wat hij allemaal zou doen met die string en ik werd er echt super opgewonden van. Toen dat weekend ging ik kijken op marktplaats en zag dat er best veel vraag naar was :bloos: Ben benieuwd of iemand anders het hier ook doet :bloos: Ik kan mijzelf gewoon niet helpen :s |
ik ken wel een meisje dat dat deed en schijnt best 'normaal'
tezijn, ik weet dat dit in amerika veel meer word gedaan maar ik snap niet waarom een jon gen een slipje zou willen van een meisje. maar he je moet toch ergens je geld vandaan krijgen en dit is vrij makkelijk haha. P.S ik moet zeggen dat ik wel een slipje als aandenken heb van een meisje, maar van een onbekende een gedragen slipje kopen snap ik niet Citaat:
|
Ik heb het zelf niet vaker gehoord, maar tegenwoordig kijk ik nergens meer van op!
Weet je vriend eigenlijk dat je dat doet? Of heb je hem dat nog niet vertelt? |
Ja doe ik ook soms. Of vieze sokken. Fijn fooitje voor weinig moeite (y)
|
Zolang de verkoop alleen met mails gebeurt (geen telefoon, tenzij je een geheim nummer hebt) en je je adresgegevens onbekend houdt lijkt het me geen probleem.
Tevens hoef je natuurlijk geen meisje te zijn om zo wat centen bij te verdienen ;-) |
in japan heb je gewoon automaten die ze verkopen ;)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Oh, raar?!
|
Hihi sorry voorde late reactie, gelukkig ben ik in iedergeval niet de enige en denk ook niet dattik ermee stop :$
|
En aan welke prijs verkoop je zo die slipjes?
|
Ik heb er zelf nog nooit van gehoord. Maar ik denk dat het niet raar is. Weet je vriend hiervan? Als dat niet zo is zou ik het hem wel vertellen want misschien komt hij er achter en dan is het beter als je het hem van te voren hebt verteld.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.