Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Jongens: Knuffelen zonder geil worden (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1893284)

Yannickje 10-08-2014 10:57

Jongens: Knuffelen zonder geil worden
 
Jongens,

kunnen jullie knuffelen zonder geil te worden?

Enn als je wel geil wordt bij knuffelen, hoelang duurt het vooraleer dit gebeurt?


Als het bij een meisje is dat ik wel ken maar geen gevoelens voor heb kan dat wel enkele minuten duren (als ze mij gewoon vasthoudt) en slechts enkele seconden als ze haar hoofd in mijn nek legt en mij begint in de hals te kussen of als ze met haar handen onder mijn t-shirt mijn rug zou strelen.

Als het een meisje is waar ik wel gevoelens voor heb word ik geil na tien seconden en soms vind ik dat wel wat lastig voor het meisje als ze het merkt, tenzij ik echt wat heb met dat meisje.

bierkoning 10-08-2014 11:08

Oke.....ja dat heeft iedere heteroman wel.

aim_and_fire 10-08-2014 13:35

Nou.. Naar eigen ervaring: als een meisje je langer dan 10 seconden knuffelt is het óf uit troost óf ze heeft interesse in je!

Als je geil wordt terwijl zij troost zoekt, wordt het lastig. houd de knuffel niet te lang vast en zoek een andere afleiding. Ga ergens naartoe met der of ga wat gamen of iets dergelijks.

En als ze interesse in je heeft (omdat ze ja lang knuffelt) alleen maar goed toch? :)

Heil 11-08-2014 16:18

Ik had dat zelf ook heel erg toen ik het net met mijn vriendin had, nu heb ik dat minder. We zijn redelijk klef, dus we knuffelen ook wel erg vaak, dan went het en krijg je er niet zo snel meer een stijve van.

Yannickje 17-08-2014 07:22

Citaat:

Heil schreef: (Bericht 33636027)
Ik had dat zelf ook heel erg toen ik het net met mijn vriendin had, nu heb ik dat minder. We zijn redelijk klef, dus we knuffelen ook wel erg vaak, dan went het en krijg je er niet zo snel meer een stijve van.

Bij mij went dat niet hoor. Maar als het een vriendinnetje is dan vindt ze dat ook wel leuk. Kan mij dan soms tot het bijna uiterste brengen :p

Remcowolferink 31-08-2014 20:47

Ow ja met een paar sec. ben ik geil

deadlock 31-08-2014 22:53

Ik ben heel vaak niet geil als ik knuffel maar ik krijg soms toch een erectie. Tja.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.