Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Psychologie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Ik baal (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1895931)

Yanschop 26-11-2014 21:06

Ik baal
 
Hoi
Ik heb een probleem,
Thuis ben ik best druk. Maar zodra ik op school kom is het alsof ik een ander persoon ben. Ik word ineens best verlegen. Alleen met goede vrienden ben ik dan weer de persoon die ik thuis ben. Maar ik wil dus helemaal niet verlegen zijn. Ik probeer bijv steeds dingen te zeggen maar dan hou ik het uiteindelijk toch maar voor mezelf... Dan denk Ik: serieus? Kan je niet eens zo'n simpel zinnetje zeggen?' Ik hoor ook best vaak: 'ja, maar hij zegt nix' Tegenwoordig ben ik best een positief denkend persoon, maar op momenten zoals dat baal ik toch een beetje
Ik heb ook niet heel veel goede vrienden (de meeste jongens in mijn klas mogen me wel, maar we zijn geen goede vrienden ofzo) Iets met een meisje heb ik al helemaal nooit gehad. Wel een paar keer gevraagd, maar nooit succes..

Ik ben gewoon bang dat ik straks zonder vrienden en zonder vriendin door het leven ga, alleen omdat ik geen flikker durf te zeggen..

Weet iemand misschien wat ik kan doen

Ps. Met vreemdelingen (in een winkel of op straat bijv) heb ik dit probleem veel minder

Elin3 26-11-2014 22:41

Wat houd je het meest tegen? Angst om wat raars te zeggen?

Yanschop 27-11-2014 05:40

Ja ik denk het

diabolobeest 29-11-2014 22:25

Gewoon jezelf zijn dan komt alles wel goed.

Durian 30-11-2014 18:31

Mijn broertje van 11 heeft dit ook wel. Hij moest zelfs huilen omdat hij een meisje had getrokken bij surprises op school. Voel je je niet comfortabel soms?

Yanschop 30-11-2014 20:08

Zo erg heb ik het dan weer niet 😋 maar omdat ik niet zo goed weet wat ik moet zeggen voel ik me soms wel ongemakkelijk ja.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.