![]() |
Wie is de mol 2015
Vanavond is de eerste aflevering! Wie kijkt er ook? Wie is volgens jou de mol?
|
Net teruggekeken. Ajouad liep die camera opzettelijk omver en hij zag het, hij had net zo goed terug kunnen lopen met 'oeps', maar hij koos ervoor om door te lopen. Hij had wel de meeste lijnen gevonden, maar dat zegt me niet zoveel. Ook binnen 10 seconden de vrijstellingen uit het spel gehaald, slim. Ook Viktor vertrouw ik niet door dat stomme gedoe met die jokers en Carolina op de een of andere manier ook niet, maar dat laatste kan ik niet zo goed onderbouwen.
|
Ik vind Victor zo irritant bij de dagboekstukjes. Hij praat alsof hij zelf aan het presenteren is.
Pieter vond ik nou net wél leuk, leek het meeste relativeringsvermogen te hebben van allemaal. |
Rik van de Westelaken presenteerde het jaaroverzicht van de NOS met dezelfde achtergrond als de fabriek waarin het beeldschermenspel zich afspeelde... Ik zou het heel gaaf vinden als hij de mol zou zijn.
Daarnaast is iemand gaan kijken naar de twitterstatus van de kandidaten. Pieter was al snel weer actief... Ik hoop niet dat we hieruit kunnen afleiden wie het einde van het spel halen :( |
Ik vind Rik ook leuk (y) maar ik vond Jan Kooijman ook leuk en die bleek ook de mol niet, dus wishful thinking dat mijn favoriet erin blijft door hem als mol te zien, durf ik niet meer :D
|
Wauw, is dit wat nog over is op Ftvr? Vroeger twee topics tegelijk, nu vier posts. :d
Rik. <3 |
Rik of Chris is het. Of Marlijn, maar ik vind haar stom.
|
Ik verdenk Rik ook nog steeds, maar ook Margriet of Marlijn :o
|
Ik dacht eerst dat het Marlijn was, omdat ze drie keer naar de andere schilderijenzaal was gelopen en de aflevering heette 'scheepsrecht', en ook hoe ze kijkt tijdens de afvalscenes, maar ook Rik is intussen erg verdacht met zijn lage geldbijdrage aan de pot, en Chris vind ik ook steeds verdachter worden. Chris had meegeholpen met het bedenken van het antwoord Edo Brunner, en we hebben niet gezien dat hij aan iemand vroeg hoe je 'ik hou van jullie' zegt in die onbegrijpelijke taal (heeft hij dat eerder al geleerd?).
|
Ik denk juist dat de heren kandidaten zijn. Ik zit op Margriet of Martine op het moment.
|
Rik is wat mij betreft obvious de mol, misschien een beetje too obvious, mmm....
|
Martine had de stift! En die stond voor het bord van de winkel en besloot pas wat te zeggen toen ze zag dat de anderen het zouden zien.
|
Ik typte dat toen ik nog aan het kijken was. Ik ben nu een beetje "huh?" maar ik ga maar verder op Margriet.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.