![]() |
eerste keer
hoi ik ben 15 en ben nog maagd net als mijn vriendin.
maar mijn vriendin heeft aangegeven dat ze een stap verder wou gaan. nu vind ik dat natuurlijk wel fijn maar ik wil me er op voorbereiden zodat ik er iets speciaals van kan maken:) hebben jullie nog tips? |
Tandenpoetsen.
|
Een stap verder hoeft niet direct seks te zijn he? ;) Hebben jullie elkaar al wel eens naakt gezien of elkaars geslachtsdelen aangeraakt?
|
Citaat:
|
Hey kerel! Ik zou ook niet echt meteen ALLES doen... Begin gewoon met elkaars lichaam te ontdekken, elkaar romantisch en rustig uit te kleden als jullie alleen thuis zijn. Zodat jullie allebei op je gemakje zijn... Zorg gewoon maar eerst dat je van elkaar een orgasme krijgt en dat je ontdekt wat zij leuk vindt! Je wil immers niet dat je ze bijvoorbeeld per ongeluk pijn doet als je erin gaat en ze dan misschien niet meer wil verder doen! Doe op je gemakje! En als je toch al seks gaat hebben, neem dan heeeeeeel lang de tijd en geef het voorspel alle aandacht. Als ze goed nat is, des te minder pijn dat doet! Voor de rest: geniet ervan want de eerste keer blijft toch de romantischtste en de speciaalste!
|
Misschien kan je dan eens beginnen met aan elkaars naakte lichaam wennen, voor je echt seks gaat hebben. Seks is meer dan even jouw piemel in haar vagina duwen, zeker de eerste keer. Dan is het fijn als je je volledig op je gemak voelt.
Nog belangrijker; doe het veilig! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.