Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   wat kiezen voor vakkenpakket? HELP! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1898849)

deathnote 25-03-2015 15:31

Wat kiezen voor vakkenpakket? HELP!
 
Hoi allemaal :)

Ik zit echt met een probleem! Ik zit nu in de derde klas en ik doe mavo. We hebben een paar weken geleden een officiële blad gekregen waarop we moeten kiezen welke vakken wij voor volgend jaar willen en volgende week moet het al ingeleverd worden! Ik weet nu al zeker dat ik de sector economie ga doen en daarvoor is economie verplicht (duhh ;p). Ik heb echt helemaal geen interesses in natuurkunde, scheikunde of biologie dus dat valt allemaal af. Nederlands en Engels is gewoon standaard dus heb ik nu al 3 vakken, ik moet er in totaal 6 hebben. Na de mavo wil ik havo gaan doen en ik zit te twijfelen of ik c&m of e&m wil kiezen. Maar ik moet voor beide wel geschiedenis hebben dus nu nog 2 vakken. Als ik c&m wil doen heb ik frans nodig en met e&m heb ik wiskunde nodig dan kun je nu wel zeggen kies beide maar het probleem is dat ik eigenlijk ook maatschappijleer wil doen. En dan is er nog iets Je mag een 7de vak erbij doen als je een zeven gemiddeld staat en ik kan er een vak bij doen nu denk je zeker perfect kies dan wiskunde, frans en maatschappijleer maar ik wil ook muziek gaan doen, haha sorry ik ben een beetje ingewikkeld XD. Dus wat denken jullie dat het meest verstandigst is om te gaan kiezen? Ik denk dat nu al veel mensen gaan zeggen om muziek weg te doen maar muziek is echt mijn lievelings vak en ik sta er ook hoog voor dus dat gaat mooi mee voor mijn examen. Maar vertel alsjeblieft wat jij denkt dat het beste is. Bedankt!

nelho 25-03-2015 15:52

kies: nl Eng wis gs eco dui en bio. Heb je van alles wat. Sowieso wiskunde erbij anders kom je in de problemen later.

deathnote 25-03-2015 16:05

Ik kan Duits niet doen en bio wil ik echt niet.Maar ik ga denk ik toch wiskunde en Frans doen. Dan blijft er alleen nog muziek en maatschappijleer.. wat moet ik doen?

MasterY115 25-03-2015 19:00

Maatschappijleer is standaard op de havo, en muziek bieden de meeste scholen niet meer aan in de bovenbouw (correct me if i'm wrong).
Dus die vallen ook af als je naar de havo wilt.

Reversistence 25-03-2015 20:31

Gewoon lekker muziek doen, maatschappijleer krijg je in 4 Havo nog.

Axel11 25-03-2015 22:20

Maatschappijleer is verplicht op de havo, en zal wel redelijk wat overlap hebben met maatschappijleer op het vmbo. Als je muziek leuker vindt, zou ik gewoon lekker dat doen.

P.S.: bespreek dit als je je keuze gemaakt hebt, ook nog even goed met je afdelingshoofd/decaan.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.