Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   geen relatie voordat je hebt samengewoond (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=189901)

moenbase 18-08-2002 20:11

geen relatie voordat je hebt samengewoond
 
Hm, dit klinkt best maf eigenlijk, maar ik kwam erop doordat ik het volgende meemaakte:

Een goede vriendin van mij ergert zich kappot aan haar vriend als hij z'n kleding + handdoeken laat rondslingeren in de badkamer wanneer hij heeft gebadderd. Dat merkte is dus op toen ik in hetzelfde appartement, op vakantie, als hen verbleef.

Nu lijkt het mij dus eigenlijk beter dat je eerst een paar maanden/weken/jaar[?] in 1 zelfde huis/appartement verblijft zodat ze zich ook niet gaan ergeren aan dát soort dingen. Ik bedoel, als zij niet dezelfde leefstijl hebben, denk ik niet dat het erg lang goed gaat. Dus als je dan eerst bijelkaar gaat wonen, en dan pas een relatie aangaat [aan 'mag' gaan] dan zou het toch veel beter werken.


Overigens...
Er zijn genoeg andere voorbeelden te noemen zoals afspraken maken wie de lege flessen wegbrengt, de boodschappen doet, het eten maakt. Gewoon van dat soort kleine dingetjes is voor sommige relatiehebbenden een probleem die ze niet goed kunnnen oplossen. Dat zie ik niet alleen bij de zojuist genoemden uit mijn voorbeeld, maar ook bij andere stellen die zich ook ergeren op deze wijze.

Lethalis 18-08-2002 20:14

"Niet trouwen voordat je hebt samengewoond", lijkt me een betere regel.

Chloe Siere 18-08-2002 20:15

jaja, nu zeg je wel iets wat nooit waar gemaakt kan worden. tenminste niet bewust. 'ow wat een leuke jongen, laat k maar met hem gaan samen wonen en dan kijken of ie nog leuk is.' dat werkt dus niet he?

maar k kan me er wel bij voorstellen dat je, wanneer je gaat samenwonen, opeens geirriteerd raakt en het dan uit gaat.

moenbase 18-08-2002 20:53

********: dát gebeurd in de meeste gevallen toch wel, nietwaar?

*RainBow*: Ik weet dat het niet kan, maar ik denk dat het om een goede relatie te hebben zonder dat je je steeds gaat ergeren aan z'n vuile sokken in het bed, om dus eerst te gaan samenwonen om te kijken of jullie echt wel zo goed bij elkaar passen. En lukt dat niet, even goede vrienden, maar dan 'mag' je geen relatie hebben.

PardonMe 18-08-2002 21:01

ja in princiepe vind ik het een goed idee ja, in de praktijk niet echt uivoerbaar, maar het plan vind ik goed..
Ik zou me na verloop van tijd ook wel gigantisch gaan ergeren aan vieze kleding of handdoeken die in de badkamer rondslingeren.. en andere dingen waar geen duidelijke afspraken over zijn..
terwijl je in het begin het allemaal zo goed zag zitten enzo, helemaal verliefd en het kan allemaal niet meer stuk en dat je je dan zo gaat ergeren dat je relatie gewoon niet meer werkt..
Ik denk dat daarom aardig wat relaties ook wel stuklopen, dat het gewoon wat anders wordt als je dagelijks bij elkaar bent..
gewoon vanaf het begin duidelijke afspraken maken ofzo :)

Q 18-08-2002 21:02

Schiet mij ineens een stelling van de Abt te boven... die wel erg veel op deze lijkt. ;) :p

moenbase 18-08-2002 21:07

Citaat:

Q schreef:
Schiet mij ineens een stelling van de Abt te boven... die wel erg veel op deze lijkt. ;) :p
Ik weet haast zeker dat ergens anders overging, dus nee, het is geen kopie :)

nare man 18-08-2002 21:46

Citaat:

******** schreef:
"Niet trouwen voordat je hebt samengewoond", lijkt me een betere regel.
Vroeger was het precies andersom...niet samenwonen voor je getrouwd bent...

Ach ja, the times, they are a-changin' :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.