![]() |
Seks met single moeders rond de 30
Je ziet het in sommige films wel eens en misschien hoor je het wel eens, maar seks hebben met single moeders, hoe realistisch is dat?
Even tussendoor ik ben een 20-jarige man voor het geval iemand geïnteresseerd is :p |
-O-
|
Waarom zou het niet realistisch zijn?
|
Als je het hier moet vragen, niet erg realistisch.
|
Ik denk niet dat seks met single moeders meer of minder realistisch is dan met andere vrouwen/moeders.
|
Citaat:
|
:nono::nono::nono: dat zijn jouw perverse bedenksels:nono::nono::nono:
|
Hij heeft wel veel perverse gedachtes over je moeder ja.
|
Komt omdat ze weten wat ze doen en meestal beter begrijpen dan meiden van mijn leeftijd, en ze zijn gewilliger. Althans als ik de films geloof!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik vind films niet echt een betrouwbare informatie bron ;)
|
lol
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Kan wel hoor. Single mama's verlangen ontzettend hard naar seks. Dus waarom niet met een jonge kerel? Het zal hen terug jong doen voelen en dat is wat ze willen, even al hun zorgen vergeten en zich weer jong en sexy voelen. Single mama's zijn een makkelijk doelwit, maar zullen jou hoogstwaarschijnlijk alleen gebruiken voor seks en niets anders.
|
Wie wil dat nou :o
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:35. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.