Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   maten (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1900208)

sunnyangel 29-05-2015 18:49

maten
 
hoi , ik weet dat het veel gevraagd word maar ik zit er allang mee ik ben een meisje van 15 en ik denk altijd als ik in de spiegel kijk dat ik veel te dik ben mijn maten : borst : 86 taille : 63 heupen : 85
bovenbenen aan het breedste stuk : 52
en ik ben 1m70 groot .

Elin3 29-05-2015 19:01

Heb je je borst gemeten over je borsten heen, of onder je borsten (je omvang - de maat omvang die je ook voor een beha nodig hebt)?

Mag ik vragen hoeveel kg je weegt?

Sarah 30-05-2015 08:11

Ongeacht je gewicht: dit zijn de maten van een slank meisje, niets diks aan. Je draagt ook kledingmaat 34/36 denk ik of niet?

Je hebt nu de leeftijd dat je lichaam de afgelopen jaren aan het veranderen geweest is. Je hebt niet alleen borsten gekregen maar ook vrouwelijke heupen en billen, en meer vorm in je benen in plaats van de spillebeentjes van een kind. Dat betekent dat je er inderdaad anders uit ziet dan een paar jaar geleden, en dat waar je postuur toen misschien sprietig was, het nu slank is met vorm erin. Dat kan ook best even wennen zijn! Vraag maar eens rond bij vriendinnen, de meesten zijn op jouw leeftijd onzeker over hun bovenbenen en billen, ook degenen die jij mooi slank vindt. Maar bij jezelf is het moeilijker daar doorheen te prikken.

Waarschijnlijk gaan de veranderingen van je lichaam nog wel zeker een jaartje door, maar uiteindelijk wen je er vanzelf weer aan. En als het allemaal niet meer zo snel verandert, leer je weer beter om jezelf in de spiegel te zien zoals anderen je zien.

Tot die tijd maar gewoon goed eten, geen maaltijden overslaan maar ook niet de hele dag frisdrank, dan komt dat echt vanzelf goed!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.