Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Tattoo onder 18 (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1900340)

minifridge 06-06-2015 15:35

Tattoo onder 18
 
Ik zoek tattooshops die bij mensen onder de 18 tattoeages zetten. In Nederland is dit gewoon legaal , maar veel shops doen het niet. Heb toestemming van mijn ouders en wil hem pas over een jaar, op mijn 17de verjaardag laten zetten. Iemand enig idee welke shops het doen?

Pluis 06-06-2015 15:49

Dit is een vraag voor op lifestyle, dus ik heb je topic even verplaatst. Misschien helpt het als een van je ouders meegaat naar de tattooshop?

Overigens mag je tegenwoordig al vanaf je 16e zonder toestemming van je ouders een tattoo laten zetten: http://www.rijksoverheid.nl/onderwer...-tatoeage.html

Little Phoebe 07-06-2015 12:56

Pluis, dat is zo, maar veel shops doen dat niet meer. Ik was ook 16 zonder mijn ouders, maar een jaar of twee later deed mijn shop het ook niet meer zonder een volwassene erbij.

TS, zoek een shop in de buurt waar jij een goed gevoel bij krijgt en waar goede verhalen over zijn. Als je een (of een aantal) shop(s) hebt gevonden, kun je gewoon bellen of langsgaan en vragen hoe ze het willen hebben, of er iemand mee moet of dat een telefoontje/brief/voorgesprek voldoende is.

Shannonx0x0 17-08-2015 21:26

Hallo, ik ben 13 en heb een tattoo laten zetten(met toestemming van me ouders) bij Inkedin in Edam(Volgensmij) hij heeft ook een Facebook page onder de naam Inkedin(zijn echte naam is Danny De rooij)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.