![]() |
Strips
Vertel! Lees jij strips? Welke? Ga je meer voor de Amerikaanse comics of de Europese stijl langere verhalen of korte gags? Gaat het jou om het verhaal of om de tekenstijl? Wat is je lievelings?
|
Ik lees niet zoveel strips, maar Donald Duck is wel de leukste die ik nu nog wel eens lees. Een stripverhaal moet voor mij vooral grappig en eenvoudig zijn.
|
Nee, niet echt.
|
Heb een abonnement op de Donald Duck Extra, tegenwoordig vooral uit gewoonte omdat ik ze sinds 1987 compleet heb. De verhalen zijn een stuk minder geworden sinds Don Rosa niet meer tekent :o
|
Ik lees zelf vooral Suske&Wiske en heb ze bijna allemaal behalve "het dreigende dinges" en "de bonkige baarden"! Ik hou van de kneuterigheid en herkenbaarheid. Mijn favorieten zijn de door Paul Geerts gemaakte albums van begin jaren 90, maar daar kan wat nostalgie bij mee spelen :D. De nieuwe door een team gemaakte albums waren in het begin verschrikkelijk slecht maar beginnen heel aardig op te krabbelen.
Daarnaast lees ik ook graag Asterix&Obelix. De Donald Duck lees ik altijd als ik er een tegenkom. |
Asterix :lief:
Verder heb ik ook genoten van de Scott Pilgrim (hoe schrijf je die naam nou?) stripboeken die ook verfilmd zijn. Je moet er van houden, maar dan is het zeker tof (y) De oude stripboeken van mijn moeder vond ik ook geweldig, De familie Jetson, Flintstones, die over de beren in Yellowstone park, en over katten waarvan ik echt niet meer weet hoe ze heten :ghe: |
Niet echt veel. Alleen de nieuwste van Buck Danny en Blake & Mortimer.
|
Ik heb echt duisen manga gelezen en ben momenteel nog bezig met één serie.
Verder lees ik de Donald Duck altijd als die ergens ligt. Ik vind de Europese stijl van strips het mooist, met mooie tekeningen en lange verhalen, maar ze zijn meestal best prijzig en ik heb er nu het geld niet voor. Maar die zou ik dus wel graag lezen. |
Wanneer mogelijk de Donald Duck, en verder ben ik groot fan van Dirk-Jan. Bij Donald Duck houd ik meer van de korte, grappige verhalen, dan de zoveelste 'Kwik, Kwek en Kwak hebben een schat gevonden op de bodem van de zee'. Een decennium terug vond ik de Donald Duck Extra het leukste, vanwege de tekenstijl, maar die gebruiken ze nu volgens mij niet meer. Ik genoot echt van de subtiele uitdrukkingen van Donald en Dagobert, en de schattige miniverhaatjes in de zijlijn van de strips, zoals vogeltjes die door het hele verhaal heen takjes zoeken en uiteindelijk een nestje hebben met een ei erin. Weet iemand toevallig welke tekenaar dat was?
|
Keno Don Rosa ;)
Waar ik dus ook al in mijn eerdere post naar verwees :p |
Ik las vroeger vaak Donald Duck's :P
|
En dan vergeet ik nog de collectie Asterix, Alex, Joop Klepzeiker etc.:lief:
|
Ik lees graag kiekeboe, dance academie, mooie navels, Claire etc
|
Kiekeboe vind ik ook leuk!
|
Ik heb Urbanus ontdekt (y)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:40. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.