Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   vast (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1900747)

ikxxx 26-06-2015 13:42

vast
 
Hallo iedereen,

Ik ben al tamelijk lang bezig aan een verhaal (2 jaar! ) maar ik zit vast.
Het genre is fantasy.

Het gaat over een meisje dat 3 jaar in gevangenschap is gehouden omdat ze iemand vermoord heeft. Wat ze net te weten is gekomen is dat ze half elf is en dat ze de laatste waker is, wat heel veel gevaren met zich meebrengt. Ze heeft Erik, de tweelingbroer van Diederik, net ontmoet maar ze weet nog niet dat Erik en Diederik familie zijn. Erik heeft haar net gered van een ijsdraak op een -bevroren meer.

Iemand ideetjes voor een vervolg?

Groetjes!

Elin3 26-06-2015 15:05

Probeer in grote lijnen te denken waar je heen wil met je verhaal. Je kunt wel activiteit na activiteit beschrijven, maar het is fijn als alle stukjes verhaal een geheel vormen, alle acties dragen bij aan het uiteindelijke verhaal, bijv. de oplossing van een probleem, een belangrijk gevecht of een ander type ontknoping. Probeer in grote lijnen te bedenken wat je wil met Erik, Diederik en je hoofdpersoon.

ikxxx 26-06-2015 15:24

Diederik en Erik zijn ook allebei elfen maar Diederik heeft Kiirian (de ex van Anna, mijn hoofdpersonage) ook aan de duistere kant gekregen. Ze hervind haar beste vriend Ris en ontmoet de winterprins Onyx. Ondertussen word ze verliefd op de goede Erik én houd ze nog van de slechte Kiirian. Op het einde zou ze moeten beslissen met wie ze gaat.
x

Elin3 26-06-2015 15:29

Het verhaal werkt dus toe naar een keuze op het gebied van romantiek. Heb je al bedacht wat je wil met haar moord, het laatste waker zijn, etc. of maakt dat alleen deel van van de setting waarin het verhaal speelt.

ikxxx 26-06-2015 15:39

Diederik wilt Kiirian er toe zetten om Anna te doden.

Demipet660 30-08-2015 22:07

Is het geďnspireerd op een ander boek??? Het doet me een beetje denken aan de ijzerfea reeks van jullie kagawa

Demipet660 30-08-2015 22:07

Maar het klinkt heel erg leuk!!!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.