![]() |
paar pc componenten blijven aan staan als het word uitgeschakeld
hallo allemaal ik hebt laatst een pc in elkaar gezet ,maar ik heb gemerkt dat een paar dingen gewoon aan blijven staan als ik mijn pc uit zet. het lan lampje blijft aan usb's/ externe hardeschijven blijven doordraaien. en ik hoor mijn hdd door draaien. weet iemand wat de oorzaak kan zijn?
alvast bedankt |
Wellicht staat de 5 volt voor de USB aan, kan je in de UEFI/BIOS wel aanpassen en misschien staat Wake on LAN aan en blijft het ethernetkabellampje daarom branden. Wat betreft je HDD heb ik echter geen flauw benul.
|
Citaat:
|
Zijn de USB poorten toevallig geel van kleur?
|
Citaat:
|
Kan je dat nog eens herhalen maar dan in het Nederlands?
|
Als je op kabel zit dan klopt het dat het lichtje aanblijft, (op wifi weet ik niet) de enige reden dat ik kan bedenken dat de usb poorten en HDD aanblijven is omdat je pc nooit compleet wordt uitgeschakeld door iets.. sorry voor mijn niet-zo-helpvolle reactie
|
Heb je op je moederbord toevallig een jumper staan op de 5 volt voor de usb. Ik geloof dat je met een jumper kan veranderen dat er al dan niet na het afsluiten stroom blijft staan op de usb.
|
Welke voeding heb je mischeen een defect? Dat zou verklaren dat de hdd aan blijft?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.