Yannickje |
01-07-2015 06:48 |
Citaat:
Josh_ schreef:
(Bericht 33800198)
Ik heb net met mijn vriendin beetje gedroog neukt en ze ging best hard op en neer maar dat deed op t moment geen pijn maar daarna moest ze weg en ik was niet klaar gekomen en nu heb ik echt pijn aan mn ballen. Komt dit denk je omdat ze zo hard op en neer ging of Is t gwn blue balls?
|
't Zou het ene of het andere of beide samen kunnen zijn. Als het blue balls zijn kan je ervan afgeraken door even klaar te spuiten maar als misschien zijn ze wat te geweldig behandeld door je vriendin en dan gaat het wel over na een paar dagen. Indien niet of bij echt hevige pijn: naar de dokter ermee.
Citaat:
hakblauwezak schreef:
(Bericht 33800233)
wat zijn blue balls?
|
Blue balls is een pijnlijke gewaarwording in één of beide testikels wanneer een jongen langduring seksueel opgewonden is met opeenhoping van vloeistof in de testikel(s). De pijn verdwijnt met een ejaculatie.
Ikzelf heb nooit blue balls gehad ook al duurde de opwinding ruim meer dan een uur en zonder klaarkomen. Maar na een kniestoot in mijn balzak (tijdens een volleyballmatch) lag ik wel op de grond van de pijn en ooit is een meisje nogal wild tekeer gegaan zodat ik echt een paar dagen last had.
|