![]() |
Krullen
Ik hoorde dus vandaag dat er een jong meisje is dat steeds tegen haar moeder zegt dat ze net zulk haar wil als ik als ze later groot is.
Voel me erg gevleid, zijn er toch mensen voor wie mijn krullen goals zijn :D Wat vinden jullie van krullen? Toch liever stijl? Of wel sexy, zo'n krullenbol? ;) |
Krullen (Y)
|
Het boeit me niet zo eigenlijk.
|
Wat je zegt over dat jonge meisje herken ik trouwens wel van mijn vriendin. Zij heeft een bos vol krullen, en kleine kindjes en babies zijn áltijd ontzettend gefascineerd door haar haar.
|
De liefde van mijn leven heeft prachtige krullen.
Hij draagt ze in een 1930s opskeer maar ik hoop dat hij ze op schouderlengte laat groeien voor een riddervanderondetafellook. Het zijn van die barokke pijpenkrullen. Koperkleurig. :lief: |
Citaat:
Krullen kunnen leuk zijn, afhankelijk van t hoofd. |
Krullen zijn rot dingen
|
Om te zien of om te hebben?
|
In dat eerste geval, niet vloeken :D
|
Ik heb geen krullen, maar wel slag in mijn haar. Wat mij betreft de perfecte middenweg. Als mijn haar nat is geweest heb ik zachte golven / krullen, maar mijn haar is nooit zo opstandig als een echte bos krullen.
|
Krullen zijn kut.
|
Krullen zijn fantastisch
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.