Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   bestellen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1913054)

12iemand 08-03-2016 17:35

bestellen
 
Hallo allemaal,
Ten eerste weet ik niet zeker of dit topic hieronder valt... Ik wil een skeelerpak gaan bestellen omdat ik daar simpelweg geil van wordt... Deze zijn bij mij in de buurt niet in de winkel te koop... Ik wil niet dat mijn ouders dit komen te weten. Nu las ik op andere forums dat je je bestelling na het postkantoor kunt sturen. Kan dit nog steeds, en moet je van te voren nog contact leggen met het postkantoor? Kan dit bij elk postkantoor? En hoe kun je betalen zonder dat je ouders het weten..

Ik hoop dat iemand mij kan helpen.

Groeten Tim

Elin3 08-03-2016 17:53

Als je een eigen betaalrekening hebt en zelf kunt internetbankieren kan je via internetbankieren je aankoop betalen. De aankoop is dan wel zichtbaar op je betaaloverzicht. Als je zelf niet via internetbankieren kunt betalen kan je soms ook iets laten leveren met een acceptgiro, die doe je vervolgens ingevuld op de post en dan wordt het bedrag ook van je rekening afgeschreven. Ook hierbij is de overboeking wel zichtbaar op je betaaloverzicht.

Bij sommige webshops kan je inderdaad aangeven dat je pakket bij een PostNL of DHL punt bezorgd moet worden. Je hoeft hiervoor geen contact op te nemen met het postkantoor.

12iemand 08-03-2016 18:20

Dank voor je snelle reactie. Wat is precies het betaaloverzicht?

Elin3 08-03-2016 18:25

Citaat:

12iemand schreef: (Bericht 34047992)
Dank voor je snelle reactie. Wat is precies het betaaloverzicht?

Je betaaloverzicht is de webpagina waar je alle betalingen op je rekening kunt zien, of een velletje papier wat eens in de zoveel tijd naar je huis wordt gestuurd met daarop alle af en bijschrijvingen van jouw rekening.

12iemand 08-03-2016 18:26

Okee dankje, en moet je het pakkentje sturen met als factuur adres en aflever adres het afhaalpunt?

Axel11 08-03-2016 18:28

Citaat:

12iemand schreef: (Bericht 34047998)
Okee dankje, en moet je het pakkentje sturen met als factuur adres en aflever adres het afhaalpunt?

Nee, het werkt alleen als de webshop zelf als optie geeft dat je een afhaalpunt kunt kiezen. Niet zelf het adres van bijv. een PostNL-punt invullen als afleveradres en het daar laten bezorgen: dat gaat fout.
Je kunt natuurlijk wel het adres van een vriend opgeven als die dat goed vindt.

Not for Sale 09-03-2016 05:59

Citaat:

12iemand schreef: (Bericht 34047905)
Hallo allemaal,
Ten eerste weet ik niet zeker of dit topic hieronder valt...

Natuurlijk niet. Je vraag gaat over hoe je iets online bestelt en ophaalt bij het postkantoor.

Wat je bestelt en wat je daarmee gaat doen is compleet irrelevant voor je vraag, en dus heeft het topic niks met Seksualiteit te maken.

fizzle-fluffy 10-03-2016 10:44

Je kunt er natuurlijk een tweedehands kopen op marktplaats. Als je hem dan zelf afhaalt kun je contant betalen en zo'n pak kun je prima wassen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.