Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   IBA nijmegen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1913867)

qwerty1233 21-03-2016 16:30

IBA nijmegen
 
Hallo allemaal,

Heeft er iemand ervaring met de decentrale selectie van International Business Administration in Nijmegen? Ik heb al in jaarverslagen van duo gekeken, maar omdat IBA gecombineerd is met bedrijfskunde kan ik niets opmaken over het aantal aanmeldingen.
Zijn er veel aanmeldingen, en maak je dus geen schijn van kans, of valt dat wel mee?


qwerty1233

Axel11 21-03-2016 16:39

Volgens mij worden deze cijfers inderdaad niet apart gepubliceerd.

Ik zie dat er komend jaar in Nijmegen 320 plaatsen zijn voor International Business Administration en Bedrijfskunde samen. 60 hiervan zijn voor International Business Administration, 260 voor Bedrijfskunde.

Verder zie ik dat er zich op dit moment 143 mensen hebben aangemeld voor een van deze twee studies, maar de verdeling over International Business Administration en Bedrijfskunde kan ik niet achterhalen.

Axel11 21-03-2016 16:48

Ik kan nog wel achterhalen dat er vorig jaar 42 plekken waren voor International Business Administration, en dat er hiervan maar 39 gevuld zijn. Maar een universiteit hoeft niet alle plaatsen op te vullen bij decentrale selectie, dus er kunnen best meer dan 39 aanmeldingen zijn geweest.

qwerty1233 21-03-2016 17:17

Ohh oké, dat is ook weer nieuw voor me. Dan heeft de uni keuze genoeg, en dan nemen ze minder mensen aan dan er plaatsen zijn:), vreemde wereld.Dus de cum laude studenten zitten bij de 42 geplaatsen? Dan zouden er 3 niet opgevuld zijn. Ik heb me vorige week opgegeven voor deze studie, en ik krijg antwoord binnen 4 weken. Het is in ieder geval al fijn dat er 15 plaatsen meer zijn dan vorig jaar. Nu maar hopen op het beste:) Toch bedankt voor de moeite!

Axel11 21-03-2016 18:06

Niet opgevuld omdat de universiteit deze mensen niet geschikt vond, of er waren gewoon niet meer dan 39 mensen voor IBA dus ;)

In dit geval zitten mensen als die er waren met gemiddeld een 8 of hoger ("cum laude") bij de 39/42.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.