![]() |
Talen ???
Welke taal vind je moeilijk en waarom????
Ik Frans, al die stomme grammatica dat ga ik nooit snappen (ook geen docent die het me kan uitleggen) |
deutsch
die woordjes zijn zo ingewikkeld en de naamvallen snap ik niet zo.. |
je kunt toch ook hulp aan andere mensen vragen? En zijn nu echt alle docenten zo onkundig dat ze je het niet kunnen uitleggen?
|
Engels!!!!!! Die grammatica vind ik echt heel moelijk! En die lerares moet me niet omdat ik slecht ben in engels ! http://forum.scholieren.com/mad.gif
|
hee euro, gave naam heb je http://forum.scholieren.com/biggrin.gif
ummm ik vind duits ook het moeilijkst. gewoon omdat het een kut taal is, het klinkt oerend-lelijk enzo. maar het is ook gewoon heel moeilijk; de grammatica. maargoed ik heb lekker geen deutsch meer http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/tongue.gif |
Frans! Ik zal die taal nooit goed leren spreken, ik heb iets tegen Romaanse talen... Italiaans vind ik mooi, maar het lijkt grammatisch gezien teveel op Frans, en ik heb daar iets tegen.
|
duits, grammatica, en dat soort shit..
|
Ik vind engels echt het allermoeilijkst!Ik zal die taal NOOIT begrijpen. Hoewel ik frans, duits en russisch erg makkelijk vind, snap ik echt HELEMAAL NIETS van engels!
|
Engels!!
Woordjes gaan nog wel enzow, das toch alleen maar leren, maar die grammatica.. Holy poepie! Snap er echt nix van. En dan moet je het ook nog is ontkennend gaan maken ofzow? |
frans kan ik totaal niet, heb het daarom ook laten vallen. engels en duits snap ik wat beter, maar moet toch wel hard mn best doen voor zesjes.
ach, heb gewoon geen talenknobbel.. |
chinees vind ik erg moeilijk http://forum.scholieren.com/tongue.gif
|
Wees blij als je in de 4e komt, hoef je geen grammatica voor duits en frans 1 te leren.
|
* Engelse grammatica (de tijden)
* Franse onbepaalde lidwoordjes (de la, des, au etc...) * Van bijna alle talen die ik ken de voorzetsels... * Duitse woorden die op het Nederlands lijken maar toch een totaal andere betekenis hebben * Latijn > sommige naamvallen (abl.pl, gen.pl + sg en dat.sg/pl) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:42. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.