![]() |
Wat als ik havo 4 niet haal?
Hoi
Ik zit nu in Havo 4 en denk dat ik het niet haal. Ik haal slechte cijfers en vind het ook moeilijk. Ik wil een opleiding doen met sport. Ik zit er over na te denken dat als ik dit jaar niet haal vmbo ga doen. Welke opties heb ik en wat raden jullie aan? |
Heb je dit al met je mentor/ decaan besproken?
En waarom denk je dat je het niet kunt? Ben je niet slim genoeg? Heb je bepaalde vakken die je niet liggen? |
Ik denk dat ik het niet aankan omdat hoe hard ik ook leer magere cijfers haal en de stof moeilijk blijf vinden. Ja ik heb het gehad met m'n mentor maar ik wil gewoon weten voor als ik het niet haal wat ik dan moet doen.
|
Je mentor/ decaan kan je daar ook meer over vertellen.
Soms kan een andere leerstrategie ook helpen. Of bijles wanneer je slechts op één of een paar vakken slecht scoort. |
Mijn vraag is: Wat moet ik doen als ik het niet haal?
|
Het kan oude informatie zijn, maar is je overgang van HAVO 3 naar HAVO 4 niet gelijk aan je vmbo 4 en zou je mogen beginnen aan een mbo opleiding?
|
Citaat:
Citaat:
|
Je kunt eens naar de MBO opleiding Sport & bewegen kijken.
|
Mijn schoonzusje is ernstig dyslectisch en is met een overgangsbewijs havo ingestroomd in de MBO opleiding sport en bewegen. Is zoiets niets voor je?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.