Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Een vreemd meisje aanspreken in het openbaar (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1915055)

A-Quattro 14-04-2016 23:22

Een vreemd meisje aanspreken in het openbaar
 
Hallo! Ik kan jullie hulp goed gebruiken!

Situatieschets: Afgelopen dinsdag liep ik 's ochtends naar het treinstation. Daar aangekomen stond er een meid met een sigaret in haar hand, die toen ze mijn kant op keek begon te lachen en op me af kwam lopen. "Een vriendin van haar zal wel achter mij lopen." Dacht ik, maar nee, deze dame had een aansteker nodig. Ik rook, dus die had ik bij me.

Hierna gingen we ons eigen gang, al kon ik het niet laten om af en toe eens een blik te werpen, ze zag er namelijk beeldschoon uit!
Afijn, ik stap de trein in en kon helaas geen zitplek bemachtigen waardoor ik in het staan-gedeelte belandde en wat een toeval, daar stond zei ook! Ik deed niks en stond daar, maar af en toe werpte ik wel wat blikken.

Zei deed dat blijkbaar ook want toen ik de trein uitstapte voelde ik een hand op mijn schouder: "Gaaf t-shirt heb je aan!" Kreeg ik te horen. Een mooie meid die ook nog eens van mijn muziek houd? Score! Helaas was ik hier best door overdonderd en bracht ik alleen maar een: "uuh... thanks" uit en liepen wij weer door. Helaas.

Ik heb al wel eens relaties gehad, goede ook nog eens maar dit kwam nooit omdat ik een random iemand op straat aan sprak. Vanochtend zag ik haar weer staan, maar de sukkel zoals ik ben loop ik door, check ik mij in en doe ik niks :D

Mijn vraag is dus: Wat is een goede manier om haar aan te spreken? Hetgeen wat mij tegenhoud is vooral de mensenmassa die om je heen zit: Kijkend, beoordelend, filmend en op dumpert zettend... en meer. Dus, wat zijn de tips, de tops en de dont's om deze situatie aan te pakken en er een goed einde aan te brengen?

Sorry voor het lange bericht, ik praat soms veel te veel!

Elin3 15-04-2016 05:27

Begin simpel en zeg goedemorgen. Daarna kan je haar vragen waar zij naar onderweg is, bijvoorbeeld. Maak je niet te druk over mensen die kijken of oordelen, al die mensen daar willen vooral met de trein mee en het boeit hen echt niet wat jij ondertussen doet

Dekaloog 15-04-2016 13:35

Naast 'r komen staan en een sigaretje aanbieden.

A-Quattro 16-04-2016 09:07

Citaat:

Elin3 schreef: (Bericht 34084931)
Begin simpel en zeg goedemorgen. Daarna kan je haar vragen waar zij naar onderweg is, bijvoorbeeld. Maak je niet te druk over mensen die kijken of oordelen, al die mensen daar willen vooral met de trein mee en het boeit hen echt niet wat jij ondertussen doet

Moet ik eigenlijk niet doen, en ik doe dat over het algemeen ook niet! Alleen in de trein word je dan toch wel een beetje zenuwachtig van al die mensen, haha. Ik praat erg gemakkelijk met (nieuwe) mensen, maar een meid aanspreken in de trein mét de intentie om er iets mee te bereiken? Lastig! :P

A-Quattro 16-04-2016 09:09

Citaat:

Dekaloog schreef: (Bericht 34085579)
Naast 'r komen staan en een sigaretje aanbieden.

Was handig geweest, maar ik ben toevallig gister op de e-smoker overgestapt vanwege het geld en de gezondheid natuurlijk. "Hi, wil jij een trekje van mijn vape?" Klinkt niet heel indrukwekkend, en ook niet echt hetero! :D misschien maar eens een paar sigaretten ergens vandaan toveren, die liggen hier in huis altijd wel ergens nog...

Axel11 16-04-2016 10:04

Citaat:

A-Quattro schreef: (Bericht 34084814)
Mijn vraag is dus: Wat is een goede manier om haar aan te spreken? Hetgeen wat mij tegenhoud is vooral de mensenmassa die om je heen zit: Kijkend, beoordelend, filmend en op dumpert zettend... en meer.

Niet overdrijven: zoveel filmpjes van jongens die gewoon een praatje maken met een meisje op het station staan er niet op Dumpert :confused: :p Dat is echt niet boeiend genoeg ;)

Dekaloog 16-04-2016 10:19

Citaat:

A-Quattro schreef: (Bericht 34086719)
Was handig geweest, maar ik ben toevallig gister op de e-smoker overgestapt vanwege het geld en de gezondheid natuurlijk.

Dan switch je voor de gelegenheid weer terug. Alsof die e-smokers zoveel beter voor je zijn.

Citaat:

A-Quattro schreef: (Bericht 34086719)
Klinkt niet heel indrukwekkend, en ook niet echt hetero! :D

Wat is er niet hetero aan?

fizzle-fluffy 21-04-2016 21:17

Och, roken is sowieso niet een heel indrukwekkende prestatie dus daar zou ik me niet te druk om maken. ;)

A-Quattro 23-04-2016 22:02

Citaat:

fizzle-fluffy schreef: (Bericht 34093079)
Och, roken is sowieso niet een heel indrukwekkende prestatie dus daar zou ik me niet te druk om maken. ;)

Klopt, zo moeilijk en stoer is het niet!
Wel een mooie test, als ze roken cool vind is ze waarschijnlijk 14 en te jong voor mij, handig om te weten!

Axel11 23-04-2016 22:26

Citaat:

A-Quattro schreef: (Bericht 34095500)
Klopt, zo moeilijk en stoer is het niet!
Wel een mooie test, als ze roken cool vind is ze waarschijnlijk 14 en te jong voor mij, handig om te weten!

Ik zou daar niet op vertrouwen...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.