![]() |
Boek linken aan kunst
Help, ik moet tegen vrijdag een boek opgeven en dat boek moet ik linken aan een kunstwerk. Het mag geen film of ander boek zijn en het mag ook niets onbekends zijn tenzij er een heel diepe betekenis achter zit. Mijn probleem is nu dat ik geen idee heb welk boek ik kan lezen en aan wat voor kunt ik het kan linken. Ik lees graag dus dikte maakt niet erg uit. Hopelijk kan er iemand mij helpen. Alvast bedankt.
|
Misschien kan je een boek pakken over de oorlog (The Book Thief, of een ander boek wat je ooit gelezen heb) en dit koppelen aan een oorlogsmonument?
|
Dat zou gekund hebben maar ik heb net vorig trimester een oorlogsboek gelezen en dat mag ik dus dit trimester niet meer.
|
Ik zou zeggen - lees gewoon een boek en ga dan naar een museumstentoonstelling met kunstuit dezelfde periode en kijk of iets associaties oproept!
|
Maar wat voor boek dan ??
|
Heb je al wel een kunstwerk in gedachten? Misschien dat je daardoor op het boekidee komt?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.