Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Seks op de wallen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1919636)

bartus 23-07-2016 20:31

Seks op de wallen
 
Hallo

Wat mag je verwachten van seks op de wallen?

Zoals

- wat kost het
- wat gebeurt er ongeveer (aftrekken, pijpen, seks (verschillende standjes?)

bloodyb 23-07-2016 21:35

Gewoon recht-op-en-neer (pijpen en neuken) moet het voor rond de €50,-- wel lukken. Meer als het een sjieke dame is en minder als ze een slechte dag heeft gehad.

Fitematrulle 24-07-2016 01:51

Ik denk niet dat er veel mensen zijn die voor 50 euro neuken én pijpen, dat is echt heel weinig. Ik denk dat je eerder aan 80-100 eu moet denken als je dat beide wil.

Wat er gebeurt en wat er mogelijk is, gaat uiteraard in overleg. Bespreek vooraf met de dame in kwestie wat je wensen zijn en wat dat kost. Veel dames vragen namelijk geld voor losse 'handelingen'. Als je dat van te voren afspreekt, ontstaan er geen misverstanden.

Veel plezier!

bikinigek 24-07-2016 02:03

Dat je daar 50 betaald en in 10min buiten staat. Beter op kinky kijken.

TRXD 24-07-2016 06:46

Ik ben geen gebruiken van deze 'diensten' maar volgens mij zijn de dingen die je daar aangeeft allemaal mogelijk en zeer waarschijnlijk nog wel meer. De prijs weet ik niet maar minder 'normale' dingen zullen duurder zijn.

bartus 24-07-2016 13:35

Hallo.

Ik heb gelezen dat je voor 30 tot 60 euro wel klaar bent afhankelijk van wie je neemt.
Je word dan eerst gepijpt daarna gaat ze op haar rug liggen en mag je je ding doen (in totaal 15 minuten).
Maar dingen zoals beha uit en zo moet je extra voor betalen vaak lees ik. Iemand enig idee wat zo iets zal kosten? En als je binnen 15 minuten niet klaar bent?

bloodyb 24-07-2016 14:00

Die zullen er ook wel tussen zitten. Spreken bv €50 af voor pijpen en neuken en trekken alleen hun slipje uit. Wil je ook aan mijn tieten zitten? Dat kost €20 extra. En er zijn geen regels voor de tijd. Maar ik denk niet dat ze je voor €50 twee uur bezig houden.

bartus 24-07-2016 16:00

Het standje is gewoon de missionaris lijkt mij. Toch?

Elin3 24-07-2016 16:33

Citaat:

bartus schreef: (Bericht 34179245)
Het standje is gewoon de missionaris lijkt mij. Toch?

Daar zijn vast afspraken over te maken.

Fitematrulle 25-07-2016 00:30

ja, er zijn geen vaste regels in welk standje je een hoer moet neuken, het zijn ook gewoon mensen die graag de communicatie helder hebben net als ieder ander persoon. Het hangt ook van de klanten en de sekswerker af wat er allemaal kan, de ene persoon is heel lenig en kan alles, een volgende is een houten klaas en weer een ander is zo dik dat er andere standjes uit de kast moeten worden getrokken. Dat gaat dus in overleg en aangepast, net als je bij je vriendin zou doen. Je hebt een mond om mee te praten dus gebruik hem ook.

Er zijn ook sekswerkers die niet voor elke handeling extra geld vragen, maar een all-in prijs rekenen (daar betaal je dus wel voor de tijd ipv handelingen). En zoals bikinigek al zei: die vind je op kinky (en sexjobs).


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.