Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Leuke meid op het werk (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1920488)

Scholier15 14-08-2016 18:15

Leuke meid op het werk
 
Ik heb hier al eens eerder iets gezegd, over een leuk meisje (die mij heeft afgewezen), en dit maal nog eens.
Normaal vind ik helemaal niet zo snel iemand leuk, maar nu kom ik gewoon toevallig snel achter elkaar twee leuke meiden tegen..


Ik ben pas klaar met mijn vakantiebaantje, en daar werkte ook een meisje, die ik toch wel echt leuk vind. Ik heb zo nu en dan met haar samen moeten werken, en toen hebben we het gewoon best gezellig gehad.
Voor de rest heb ik nu geen contact meer met haar, maar ik weet wel haar volledige naam.
Zou ik haar nu gewoon opzoeken op socialmedia, en gewoon een keer een gesprek beginnen, of is dit heel dom om te doen?

Bedankt alvast. :)

Ps. We zijn allebei ongeveer even oud, dus dat zou geen probleem kunnen zijn.

Elin3 14-08-2016 18:23

Je kunt haar prima toevoegen op facebook!

Scholier15 14-08-2016 18:25

Dat ga ik zeker doen dan!

Maar uh... Zal ik dan gewoon ''Hey'' zeggen, en vragen wat ze van het vakantiebaantje vond, om een gesprek te beginnen?

Marijn-S 14-08-2016 18:31

Kun je gewoon doen denk ik. Ik vindt het zelf ook moeilijk om te beginnen, toch waren er vorige week 2 meisjes op vakantie die zelf heel graag vrienden willen worden en mij van alles vragen.

JustInHere97 14-08-2016 22:34

Begin gewoon een simpel gesprek met hey, hoe is het etc. Daarnaast vind ik het slim dat je onderwerpen over het werk wilt gebruiken. In elk geval onderwerpen pakken waar haar interesses bij liggen, mocht je meer willen weten van haar gewoon vragen stellen. Zo toon je interesse in haar en zal ze ook interesse in jou tonen als het goed is.

Anonymous John 15-08-2016 02:07

Inderdaad simpel beginnen, maar ik zou werkpraat zoveel mogelijk vermijden omdat jullie vakantiebaantjes toch over zijn.

Dekaloog 15-08-2016 11:31

Wel toevoegen, niet aanspreken. Af en toe iets grappigs zeggen in de comments en kijken hoe ze daar op reageert.

Scholier15 18-08-2016 15:48

(Heb een tijdje geen Wifi gehad, daarom duurt het zo lang)

Ik weet niet precies hoe ik moet vragen of ze een keer zin heeft om wat te gaan doen.
Zal ik gewoon een normaal gesprek beginnen, maar bij het eerste gesprek meteen vragen of het haar leuk lijkt om een keer wat te doen, of zal ik dat pas vragen na een tijdje?

Michel01 18-08-2016 18:48

Citaat:

Scholier15 schreef: (Bericht 34194098)
(Heb een tijdje geen Wifi gehad, daarom duurt het zo lang)

Ik weet niet precies hoe ik moet vragen of ze een keer zin heeft om wat te gaan doen.
Zal ik gewoon een normaal gesprek beginnen, maar bij het eerste gesprek meteen vragen of het haar leuk lijkt om een keer wat te doen, of zal ik dat pas vragen na een tijdje?

Vraag het na een tijdje, wanneer het gesprek lekker op gang komt, dan weet je meteen of ze interesse heeft of niet :)

Scholier15 18-08-2016 19:28

Dus gewoon wat met haar praten, en pas na een tijdje vragen of ze wat wil gaan doen?

Michel01 18-08-2016 19:53

Citaat:

Scholier15 schreef: (Bericht 34194161)
Dus gewoon wat met haar praten, en pas na een tijdje vragen of ze wat wil gaan doen?

Ja man. Meestal kan je ook na enige tijd zien of ze geïnteresseerd is :)

bartus 19-08-2016 00:25

Nooit direct zonder iets anders ervoor vragen of ze zin heeft om iets te gaan doen ofzo.
Eerst lekker relaxed gesprekje voeren daar kan je ook al veel uit halen meestal.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.