![]() |
Borsten van mijn vriendin aanraken
Hallo ik ben een jongen van 15.. Ik heb een vriendin (14) en ik wil graag wat meer, altijd als we naast elkaar liggen dan gaat pakt ze m'n hand en dan gaat ze ermee vriemelen en daarna legt ze m'n hand zelf op d'r borst en dan legt ze die van haar erop en streelt ze m'n hand en dan soms knijp ik er zachtjes in. Maar ik wil graag verder dan alleen op d'r t shirt aanraken ik wil gewoon d'r borst zelf aanraken zonder shirt en bh, ik denk dat het wel mag van haar want ik mag ook gewoon aan d'r kont zitten enzo.. maar hoe begin ik zoiets ? Iemand tips alsjeblieft ? En misschien jullie mening?
😬 Groetjes bas |
Wat dacht je van eerst eens je hand op haar blote buik leggen en die aaien? Als ze daar geen bezwaar tegen heeft kun je je hand langzaam naar haar bh bewegen.
|
Citaat:
|
Wat Pluis zegt. Begin rustig aan, niet meteen naar dr tiet grijpen als een zuigeling. Dat gaat ze waarschijnlijk niet leuk vinden😂
|
Citaat:
|
wat denk je van vragen of praten?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dankje! Maar mag ik vragen wat intimiteit betekend? |
Citaat:
|
Citaat:
Je hebt me erg geholpen! |
Nog 1 tip ga nooit verder dan een meisje wil. NOOIT.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.