Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   liefde & relatie (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1921322)

anonimes 03-09-2016 19:29

liefde & relatie
 
heei

ik heb een vraagje ik werk nu een tijdje en ik heb een meisje ontmoet.
zelf ben ik ook een meisje. ik vind haar echt super leuk alleen weet niet of ze ook op meisjes valt hoe kan ik dit het beste aan pakken? P.S het is het eerste meisje waar ik verliefd op ben.

groetjes

brandley16 03-09-2016 19:42

Mij lijkt het gewoon vragen? Probeer met haar in gesprek te gaan, vragen over wat ze vindt over Biseksueel/Lesbisch/Homo gebeuren, Misschien zegt ze zelf ook wel dat ze op hetzelfde geslacht valt. Ik geef wel een tip ik weet niet hoe ze er over denkt namelijk maar het kan wel zijn dat ze het afschuwt er zijn nou eenmaal mensen zo maar trek je er niks van aan sta er boven, je bent hoe je bent als je nou op mannen of vrouwen valt het is en blijft wel jou leven en mensen moeten dat wel respecteren. Hopelijk heb je hier iets aan!!! Veel geluk.


Greetz Brandley!

anonimes 04-09-2016 08:33

bedoel je gewoon vragen of ze een vriend of vriendin heeft en dan kijken hoe ze reageert?
Maar is het niet een beetje opvallend als ik dat vraag aan haar?:bloos:

Elin3 04-09-2016 08:56

Zorg dat je in een gesprek op het onderwerp komt, zodat het niet al te onnatuurlijk voelt om dat te vragen.
Als goede vriendinnen is het niet zo gek om te praten over verliefdheden etc.

Dekaloog 04-09-2016 10:33

Praten over 'vriend of vriendin' in plaats van alleen 'vriend' kan inderdaad wel werken.

Je kan ook over jezelf vertellen, er zijn best vaak momenten waarop het normaal is om iets te zeggen over wat je aantrekkelijk vindt. Dan kun je bijvoorbeeld iets zeggen als 'ik houd er wel van als een jongen X doet maar bij meisjes houd ik juist van Y'. Als het meisjesding dan ook iets is wat zij heeft/doet/is dan communiceer je ook meteen je potentiele interesse.

En verder is het eigenlijk net als bij heterorelaties. Ga veel met elkaar om, leer haar kennen, kijk hoe het is als jullie één op één afspreken. Als ze jou ook leuk vindt dan komt het wel goed!

anonimes 04-09-2016 21:12

ik ga het proberen thanks voor de tips


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.