![]() |
AMERIKAANSE VERKIEZINGEN II
Wie denk jij dat er gaat winnen? :lampje:
|
Alles wijst op Hillary, maar ik ben wel benieuwd hoe groot de groep onverwachte stemmers is. Trump-kamp zelf is er van overtuigd dat er veel mensen op hem zullen gaan stemmen die normaal gezien niet stemmen en die dus nu niet in de polls vertegenwoordigd zijn. Ik gok dat dat wishful thinking is, maar ja, gewittetnie hè.
|
Wat Ertur zegt. :Y Dat effect zag je de eerste paar verkiezingen waar Wilders meedeed ook heel duidelijk, en het was bij het brexitreferendum ook zo.
Het wordt in ieder geval enorm close, denk ik. |
Citaat:
|
De polls hebben vaak wel een bias waarin de grote steden oververtegenwoordigd zijn, dat was met Brexit ook zo. Ik gok dat Hillary ook veilig is door de mensen die 2 weken geleden al gestemd hebben maar ik durf er niet veel om te verwedden :o
|
Ja ik had hier dus liever geen gelijk gehad :(
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:44. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.