Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Hoe troost je een vriend? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1924476)

Robert2327 12-11-2016 16:56

H
 
Y

Elin3 12-11-2016 17:29

Misschien moet je juist niet proberen iets speciaals te doen, of proberen er over te praten. Zorg dat je net zo met hem omgaat als je normaal doet. Biedt hem ruimte om te praten, maar dring niet op. Je kunt, als je het idee hebt dat niet zo goed gaat, wel vaker het initatief nemen om wat af te spreken. Dan kunnen jullie samen wat leuks doen, of met een groepje, weet hij dat jij nog steeds gewoon vrienden wil zijn en heeft hij ook even afleiding.

Pluis 12-11-2016 17:32

Jij kunt een depressie bij hem niet voorkomen. Dat is ook niet jouw taak. Er voor hem zijn is alles wat je kunt doen. Heb je hem al gevraagd wat hij het liefste heeft dat je doet? Ik kan me best voorstellen dat hij bijvoorbeeld net als anders samen wil chillen en de andere normale dingen doen die jullie anders ook doen

fizzle-fluffy 12-11-2016 20:43

Heb je hem weleens gevraagd wat hij wil dat je doet, of wat voor reactie hij verwacht van jou, of hoe je hem kunt steunen? Waarschijnlijk weet hij zelf het beste wat hij nodig heeft!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.