Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   kan iemand een tip geven (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1927192)

Theoklaas 11-01-2017 17:17

kan iemand een tip geven
 
hoi
ik heb een vraag. ik heb een leuk meid leren kennen super leuk en gezellig gepraat eerst.en toen ben ik afgelopen vrijdag er heen geweest.
ik had met der afgesproken dat ik dinsdag weer zou komen.
maar het was maandag en ze zijde dat het wel te snel ging en dat het naar donderdag miss kon woorden verzet. oke ik vond dat geen probleem.
maar dinsdag reageerde ze niet meer. je wel met ik heb het druk. dus de volgende ochtend woensdag reageerde ze helemaal niet meer wat moet ik doen nu help me aub.
moet ik er als nog heen want ze heb niks afgezegd

Boyyy073 11-01-2017 18:43

Vraag gewoon ofdat het nog doorgaat en als ze nee zegt zou ik geen reden vragen misschien wil ze die niet zeggen of heeft ze geen interesse als ze dat wel heeft wil ze waarschijnlijk vanzelf opnieuw afspreken

Elin3 11-01-2017 23:52

Bel of stuur een berichtje en leg de vraag bij haar neer. Wil ze niet, dan is het jammer. Wil ze wat rustiger aan doen, dan is dat prima maar moet je wel samen op zoek naar welk gedrag daarbij past. (Wel of niet elke dag appen? Wel of niet elke week afspreken? Wachten tot de ander initiatief neemt.)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.