![]() |
Hulp nodig.
Ik kan wel een heel lulverhaal vooraf maken, maar ik zal gewoon straight to the point gaan.
Nu zit er al sinds het begin van het schooljaar een meisje bij mij in de klas, waar ik al een tijdje een oogje op heb. Nu kijk ik zo nu en dan naar haar in de les, maar soms kijkt zij ook naar mij. Ik weet dat dit vaak een goed teken is, alleen nu komt het volgende. Ik heb haar laatst een volgverzoek gestuurd op instagram. Deze heeft ze ook geaccepteerd, alleen stuurde ze mij geen volgverzoek, terwijl ze de rest van mijn klas wel gewoon volgt. Is dit dan omdat ze mij niet mag, of omdat ze mij leuk vind en dus denkt dat het opvalt als ze me terug volgt? Ze is normaal ook heel aardig tegen mij, maar volgens mij is ze dat altijd tegen iedereen. Ik weet dat de meeste van jullie gaan zeggen dat ik een keer een gesprek met haar moet beginnen, alleen wordt dat zo ongemakkelijk als ze me toch niet leuk vindt. Bedankt voor het lezen 😄. |
Op dat Instagramgedeelte na had ik eigenlijk hetzelfde probleem, en ik heb toen gewoon wat meer contact met haar gemaakt. Maar het is uitgelopen op gewoon vriendschap, niet meer dan dat. Ik heb haar mee uitgevraagd naar een concert van Bastille, een band die we beide leuk vinden, en we hebben hand in hand gelopen, maar uiteindelijk zei ze dat ze toch niets voor me voelde. Ze wist niet te zeggen waarom.
Als ik jou was zou ik toch wat meer vrije tijd met haar doorbrengen en iets meer (niet té veel want dat komt creepy over) leuke aandacht geven aan haar. Als ze ook iets voor jou voelt dan kan dat alleen maar sneller tot een relatie leiden denk ik. |
Dat ze je niet terug wil volgen betekent dat ze nu niet echt in je geďnteresseerd is. Maar dat kan veranderen! Je zei het zelf al, maar als je echt iets bij haar wil bereiken zul je toch een keer een gesprek met haar moeten aangaan.
|
Ik ben vandaag gewoon een gesprek met haar aangegaan, want wat valt er nou eigenlijk te verliezen. Uiteindelijk hebben we wel een kwartier gepraat, omdat we beide een tussenuur hadden was dit ook geen enkel probleem. Ik heb voorgesteld om ná de toetsweek (die woensdag afgelopen is) wat te gaan doen. Hier reageerde ze heel enthousiast op en we hebben besloten om even wat te gaan eten bij de snackbar en daarna zien we nog wel.
Ik heb d'r ook gevraagd waarom ze mij geen volgverzoek stuurde op instagram, en zoals ik al hoopte was ze het gewoon simpelweg vergeten. Bedankt voor jullie advies! 😃 |
Update:
We hebben nu al een paar keer wat gedaan samen, en hebben nu afgesproken om op valentijnsdag ook wat te gaan doen. :) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.