Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   hoe college geld betalen? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1931540)

~F 30-04-2017 13:11

hoe college geld betalen?
 
ik heb me net aangemeld bij 3 studies via studielink, maar ik dacht dat je college geld en stufi moest regelen bij DUO?
want er staat bij de 3 opleidingen: vereist: voer je betaalgegevens in. en als ik er op klik krijg ik dit:

''LET OP: je betaling is na het invullen van je gegevens nog niet afgerond. Je zult je betaling nog moeten bevestigen. Je ontvangt hierover bericht in je Studielink to-do lijst.
Bij een betaling in termijnen brengt de HvA éénmalig administratiekosten (€24,-) in rekening. Deze € 24,- incasseert de HvA bij de eerste termijn.''

Moet ik deze 24eu per opleiding betalen? of voor alle 3 tegelijk mijn plan is om uiteindelijk een opleiding te kiezen, dus als je deze per opleiding zou moeten betalen, krijg je het bedrag voor die andere 2 terug? en is dit per jaar of per 4 jaar (gehele opleiding).?

oh en als ik gebruik maar van de college geld credits hoef ik die 24eu dan pas later te betalen, in september?

Daantje_0705 30-04-2017 14:20

Vroeger (toen ik studeerde) moest je bij een studie collegegeld betalen en daar een bewijs betaald collegegeld halen wat je dan bij de andere studie/onderwijsinstelling moest inleveren.

Pluis 30-04-2017 14:27

Je betaalt maar voor 1 studie. Die 24 euro wordt bij de eerste termijn geind, meestal in september of oktober. Als je dan bij de andere opleidingen niet ingeschreven staat valt er ook niks te innen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.