Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Ben ik verliefd op mijn beste vriend? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1931678)

Sora077 03-05-2017 20:49

Ben ik verliefd op mijn beste vriend?
 
Kijk ik ben hetro weet ik zeker ik heb veel interesse in vrouwen... Nauw oke in mannen ook ik zal wel met mijn vrienden samen willen aftrekken naar porn bijvoorbeeld.
Ik kijk liever naar vrouwen en ga ergens deze maand of de volgende naar de hoeren maar... Ik denk dat ik verliefd ben op mijn beste vriend.
Als ik soms over hem nadenk word ik heel geil en moet ik mezelf aftrekken want anders ben ik dat de heelen dag, ik schiet soms harder sperma als ik aan hem denk, ik vind hem sexy, leuk en aardig.
Hij kwam eens bij me slapen en ik werd geil van hem zo hard dat ik soms wakker werd dus ik trok me af en kwam klaar meerderen keeren klaar terwijl ik dat meestal niet kan doen als ik die dag van tevoren al had gedaan.
Ik ken hem al sinds de basisschool en was mijn eerste echte vriend en ik wil weeten... Is dit lust of verliefdheid.
Ik ga ook nog eens met hem op vakantie dus dit vind ik ook een beetje eng.

Ik denk dat ie hetro is en ik vroeg hem maar hij weet het zelf niet maar wilt wel met de hoeren met mij.
Ik wil ook niks zeggen wegens dit kan dingen veranderen tussen ons

Elin3 03-05-2017 20:52

Ik denk dat die vraag "lust of verliefdheid" wel belangrijk is. Krijg je vlinders in je buik, zou je graag met hem willen zoenen, een relatie willen hebben? Of vind je hem vooral geil?

Sora077 03-05-2017 20:55

Citaat:

Elin3 schreef: (Bericht 34351472)
Ik denk dat die vraag "lust of verliefdheid" wel belangrijk is. Krijg je vlinders in je buik, zou je graag met hem willen zoenen, een relatie willen hebben? Of vind je hem vooral geil?

Dat is de grote vraag natuurlijk:)

Ik krijg wel een goed gevoel wanneer ie bij me is dat alle negativiteit gewoon dood gaat.
Ik zal hem wel graag willen zoennen afen toe.
Een relatie niet eigenlijk.
ik vind hem ook geil

Sora077 04-05-2017 16:11

Zo heeft iemand een idee hoe het is om verliefd te zijn misschien kan ik mezelf dan vergelijken

TresCoolxx 08-05-2017 19:23

[QUOTE=Elin3;34351472Krijg je vlinders in je buik, zou je graag met hem willen zoenen, een relatie willen hebben? Of vind je hem vooral geil?[/QUOTE]

Je hoeft niet perse vlinders in je buik te krijgen toch?

Verlegensnotaap 11-05-2017 17:58

Ik denk dat je verliefd bent. Maakt niet uit hoor als je op je vriend verliefd bent, miss kun je het tegen hem zeggen. Als het je beste vriend is dan zou hij je wel snappen. Je kunt anders vragen of hij een keer wil aftrekken als hij dat niet erg vind. Succes!

bloodyb 11-05-2017 20:36

Ik vermoed dat je vriend nu wel weet dat je een beetje op hem geilt.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.