![]() |
Stappen
Heey iedereen ik heb een vraagje want vorig weekend ging ik met mijn vader naar een feestje in de stad maar toen ik rond 00:30 naar huis reed op de fiets zag ik nog best veel kinderen rondhangen of ik zie ze weg fietsen met hun vrienden ergens naartoe en dan denk ik zo van : mogen hun dat van hun ouders of wat als ik dat doe met mijn vrienden zou dat dan ook mogen ( ik ben zelf 14) weet iemand hier raad mee ???
Mijn moeder zegt zelf dat ze het wel leuk vind als ik met een paar vriendinnen naar de stad ga maar ik denk dat ze het dan over overdag heeft X |
Hoe oud waren de "kinderen" die je tegenkwam? Sommige uitgaansgelegenheden organiseren wel eens feesten voor jongeren (vaak 15+), je zou eens kunnen kijken of dat bij jou in de buurt ook het geval is.
Hoe jouw ouders er tegenover staan weten alleen jouw ouders, vraag het hen! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.