![]() |
Aftrekken met een vriend
Hoe vraag je een klasgenoot of vriend of hij een keer samen met je wil aftrekken? En waar kun je dat het beste doen dan?
|
Misschien kan je beginnen met gewoon eens vragen of hij wel eens porno kijkt, dan komt het gesprek hierover wat minder uit de lucht vallen.
|
"Hé ouwe, ik ben vanmiddag alleen thuis! Zullen we porno gaan kijken en samen fappen?"
|
Ik ging een keer gwn logeren en toen ging hij porno kijken en ik ook, verder niet gay ofzo ( niet dat daar iets mis mee is)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
als het stil is moet je zuchten endan zogenaamd een flauwe grap maken: ik ga porno opzetten kom porno kijken. Iets in die richting. Dan is het netals je je verveelt en een grapje maakt
|
Of je kan porno op je computer aan doen endan alleen het scherm uitzetten endan tegen hem zeggen: Ga maar alvast naar mn kamer de computer staat al aan je hoeft alleen het scherm aan te doen. Ik kom er aan ik ga even naar de toilet. Endan kan je zo een begin maken en zeggen oohja ik keek porno, ik wil dit effe afkijken als je het niet erg vindt. Vindt je het oke? En als hij ja zegt zeg je als je wilt mag je ook mee kijken.
Of jullie kunnen in je kamer zitten met jullie telefoons ofzo endan kan je aan je ballen krabben paar keer endan zeggen ooh ik heb echt jeuk aan mn ballen man. Endan kan je langzamerhand je broek uit doen. Endan kan je misschien oordopjes in je oortjes doen zonder het aan je telefoon aan te sluiten endan porno aandoen. Endan doe je zogenaamd alsof je denkt dat het geluid uit je oortjes komt. Endan doe je alsof je merkt dat je oordopjes niet zijn aangesloten endan zeg je ooh shit sorry foutje hahaha. Endan als hij ook lacht kan je vragen of je met hem porno wilt kijken. |
Probeer het niet te veel te forceren, je vriend moet zich nog wel comfortabel blijven voelen en het gevoel hebben dat hij "nee" kan en mag zeggen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.