Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Make-up (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1939809)

xDiamondAim 05-01-2018 12:26

Make-up
 
Hallo iedereen als ik bijv eyeliner wil dragen ofzo dan ben ik heel erg bang wat andere er van vinden, is dit onzekerheid en wat kan ik er tegen doen om niet zoveel te denken wat andere van mij vinden ? :(
XxX

Elin3 05-01-2018 13:04

Gewoon doen. Ik vond het eerst ook heel "spannend" om rode lippenstift te dragen, toen ik het gewoon ging doen kreeg ik juist heel veel complimentjes!

Positive mind 05-01-2018 22:11

Misschien kun je het een beetje opbouwen. Als je nooit make-up draagt en dan ineens heel veel of heel heftig dan valt dat mensen heel erg op. Als je eerst experimenteert met minder heftige en neutralere tinten make-up is die overgang minder groot.

Overigens vind ik dat je gewoon moet dragen wat jij leuk of mooi vindt. Als je het zelf mooi vind dan is het prima, daar hoeven anderen helemaal niet wat van te vinden.

Laraaaatje010 07-01-2018 10:29

True! Begin met een dun laagje, niet meteen een dikke wing. Het zal misschien iets minder opvallen, maar als je er compimentjes over krijgt zul je als het ware je zelfvertrouwen opbouwen.

wat maakt het uit wat anderen denken? Ik dacht eerst ook zo, tot dat ik in de 2e klas zat en ik dacht: I DO'NT CARE ANYMORE!
Ik kreeg wel positieve reacties. Vraag anders eerst aan je vriendinnen wat zij ervan vinden.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.