![]() |
Tips of hulp bij relatie
Goedemorgen,
Mijn vriend en ik hebben samen al 3 jaar een relatie. Maar de laatste tijd loopt onze relatie niet heel soepeltjes door bepaalde omstandigheden. Maar ik merk de afgelopen paar weken dat ik steeds nieuwe onderwerpen zoek om ruzie over te maken en ik houd mijn vriend vaak op een afstand, terwijl ik hem helemaal niet kwijt wil uit mijn leven. Weten jullie misschien raad? Tips om onze band weer sterker/verliefder te maken?😢 Groetjes Linda |
Als je hem echt niet kwijt wil, gedraag je dan niet zo. als je bang bent om het idee van alleen zijn/hem kwijt zijn, maak er dan een eind aan. Tips om verliefder te worden op iemand slaan nergens op.
|
Dat is makkelijker gezegd dan gedaan jan. Ik ben altijd gelukkig met hem geweest en we zitten nu gewoon echt in een dip. En ik maak er niet zomaar een einde aan, omdat we veel met elkaar hebben meegemaakt.
|
Is het een mogelijkheid om aan die externe omstandigheden te werken? Als jullie niet lekker in je vel zitten, merk je dat ook in je relatie.
|
Omdat je veel met elkaar mee hebt gemaakt is niet de reden om de relatie maar in stand te houden, net als het niet kwijt willen van iemand.
Als je veel ruzie (om kleine dingen) hebt, is dat natuurlijk geen goed teken en dat zie je gelukkig zelf ook al. Probeer daar aan te werken, net als de "bepaalde omstandigheden". Wordt het niet beter en wordt één van jullie ongelukkig binnen de relatie, dan kan je er beter een punt achter zetten en als vrienden uit elkaar voordat het een keer zo ontploft en ook dat niet meer te redden is. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:28. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.