Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Een goeke vriend vind me leuk, tips? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1954327)

Zenarinn 12-08-2019 17:56

Een goeke vriend vind me leuk, tips?
 
Hee Zen hierr,

Ehmm ik had al eerder een topic gemaakt wat over iemand ging die ik leuk vind, maar gister heeft een van mijn beste vrienden ineens gezegd datie me leuk vind. En ik heb geen idee wat ik moet doen. Want ik zie hem als een vriend en niet meer. Ik heb gevraagd offie me wat tijd kan geven want ik moet mijn eigen emoties ook echt even op een rijtje zetten door die jongen die ik leuk vind. Ookal weet die vriend van me niet dat ik met die jongen heb gezoend en ookal een paar keer heb afgesproken met hem..

Heeft iemand tips? Ik heb hier totaal geen ervaring mee namelijk. Kheb nognooit gehad dat iemand zegt datie me leuk vind en ook heb ik nognooit een vriendje gehad. Al kan dat binnekort gaan veranderen 😅

JaapieEleven 12-08-2019 18:25

Citaat:

Zenarinn schreef: (Bericht 34658374)
Want ik zie hem als een vriend en niet meer.

dus je kan hem gerust afwijzen.

bjornk2003 12-08-2019 18:26

Als je die vriend zelf ook leuk vind waar wacht je op? Maar zoals je zegt je heb met iemand anders gezoend en paar keer afgesproken.

Dus ik denk dat je daarover de waarheid moet vertellen aan je goede vriend. (Mijn mening)

Destruct! 12-08-2019 18:30

Citaat:

PUDDINGPOWER schreef: (Bericht 34658380)
dus je kan hem gerust afwijzen.

(friendzonen :eek::ertur:)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.