![]() |
Vragen als "Ben je (nog) vruchtbaar?" etc. Hoe denken jullie daarover?
Ik wil meer maatschappelijke discussies!
Stel je bent een vrouw en je krijgt zo'n vraag, hoe reageer je daarop? Zelfde geldt betreft: "Wil je kinderen", "Waarom niet?", "Wanneer ga je settelen?" etc. (Ja, de vraag in TT is aan mij gesteld.) |
Ik ben een vrouw en vind het rete onbeleefde vragen. Ga je mond spoelen met zoutzuur.
|
Waarschijnlijk bij "wil je kinderen" Misschien, maar niet met jou. En nou opzouten met je geile kutsmoel"
|
Huh dat is echt een bizar slechte zin.
|
klopt. Zinsopbouw mijn sterkste kant niet zijn
|
Mensen moeten zich met hun eigen leven bemoeien. Sure, je mag best vragen of iemand kinderen wil, maar wees dan ook voorbereid als het antwoord niet een simpel 'ja' is.
Ik weet niet of ik ze kan krijgen, maar ik wil ze ook absoluut niet. Een vriendin van me wil ze maar kan ze niet krijgen. De vraag is voor haar dus erg pijnlijk. |
Ik zou zeggen krijg de tyfus en bemoei je je met je eigen behaarde kut vol smegma
|
Smegma? wat is dat? een pokemon?
|
Een vraag als “wil je kinderen?” vind ik prima. Maar een vraag als: “wanneer wordt je zwanger” of “waarom heb jij nog geen kind?” vind ik een beetje gek.
Ik wil zelf geen kinderen, maar het heeft m’n moeder 10 jaar gelost om dat te accepteren :herp: Overigens heb ik niks tegen kinderen, vind ze wel gezellig, kan prima met ze omgaan, maar na een uur of 3 vind ik t wel weer genoeg. |
Ik vind het dus een asociale ongepaste vraag van random personen. Ik ben zelf wel heel open over dit vraagstuk, maar dan alleen met intimi.
Ik zeg vaak dat het hebben van een baarmoeder, of een relatie hebben met iemand met een baarmoeder, dit niet betekent dat dit orgaan dus maar gebruikt moet worden voor voortplanting. Iedereen heeft hersenen, maar niet iedereen gebruikt deze (optimaal), is het niet? |
Verder ook een mooie:
Ja maar je bent zo mooi! Je bent zo slim! Je hebt een goede baan! Hoe kan het dat je geen relatie hebt? I'm dead inside (y) |
Citaat:
|
Vind het verder ongepast om ‘zomaar’ aan iemand te vragen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Overigens: de vraag “ben je nog vruchtbaar?” vind ik een erg vreemde vraag. Dat hoeft niemand me te vragen. Wat kan/wil iemand met zulke info? En daarnaast: hoezo denk je dat ik dat weet?
|
vera ziet er misschien uit alsof de overgang al begonnen is :yeah:
|
Citaat:
|
Hoe kom je ineens op dit onderwerp? Hier hadden we het vanmiddag over oo werk in de pauze.
|
Vera heeft afgeluisterd. Duidelijk.
|
Citaat:
|
Ja, ik heb afgeluisterd Daantje!
|
Aan vrienden in een één op één gesprek (of twee op twee of zo) kun je dit soort vragen uiteraard prima stellen, dan kun je namelijk praktisch alles vragen. Maar vage familieleden of vage kennissen die dit vragen, of bijvoorbeeld op je werk terwijl de hele afdeling meeluistert, dat is not done.
Citaat:
Het is vooral bij intelligente heterovrouwen volgens mij een bekend probleem dat ze vaker moeite hebben een gelijkwaardige partner te vinden? Is vast geen overload aan wetenschappelijke onderzoeken naar gedaan maar het is ook geen hogere wiskunde om dit te bedenken. |
Citaat:
|
Heerlijke vragen. Doen het vaak goed op verjaardagen waar je de helft van het bezoek niet kent.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ja omg, straks met Sinterklaas moet ik weer zo'n gedicht voorlezen:
De Sint zat dit jaar weer te denken, wat hij Fleming zou moeten schenken. Nu heeft de Sint vernomen, dat Fleming ook dit jaar niets tekort is gekomen. Maar wordt het niet eens tijd, dat jij die relatie niet steeds vermijd? Want iedereen om je heen gaat trouwen en begint aan kinderen, en jij zit je nog altijd suf te tinderen... ik: https://hips.hearstapps.com/hmg-prod...1568460560.gif |
<3
|
Citaat:
BEN JE NOG VRUCHTBAAR??!! |
Op mijn oude werk had ik een 19 jarige collega die zich vastbeet in dat ze mij heus wel kon ompraten wat betreft kinderen.
Ik hoor ook heel vaak, als ik zeg dat ik kinderen niet leuk en vooral heel vermoeiend vindt (of als ik extreem ben, dat ik ze haat) “oh maar dat verandert als je er zelf eentje hebt.” Bitch heb je de gelukkige huisvrouw niet gezien? :D ik heb letterlijk een hele lijst met redenen waarom ik geen kinderen wil (en die lijst heeft mijn ex ook, voor het geval de hormonen gek gaan doen omdat mijn klok aftikt, zodat ze me kan vertellen waarom kinderen krijgen een kut idee is voor iemand zoals ik). |
Ik vind ernaar vragen prima, maar wees dan ook content met het antwoord en probeer me niet om te lullen omdat je denkt dat ik er niet (goed) over heb nagedacht.
Wil je kinderen? Nee. Waarom niet? Ik hou niet van kinderen/ik hou van mijn vrijheid/welke reden dan ook. Oké. |
Ik vind de waarom vraag ook heel vervelend. :o Ik krijg ook niet de vraag waarom wel.
|
Soms bij lang doorzeuren vertel ik wel eens glashard de waarheid. Heeft er iemand weer geleerd waarom die persoon een onbeschofte vraag stelt. (y) Lekker een rooie kop en even niks zeggen. (y)
Dan heb ik toch weer één persoon ietwat verlicht. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.