![]() |
Kapper bij tweede lock down
Vandaag had ik in de middag een afspraak staan bij de kapper na ruim vier weken. Alleen door de nieuwe lock down zijn alle kappers dicht. Ik kan alleen niet nog eens vijf weken wachten door kerst en de lengte van me haar. Ik heb zelf een bijna kaal en hoog opgeschoren kapsel met bovenop lang haar van ongeveer 10 centimeter naar achter gekamd (slick back model). Hoe gaan jullie met deze lange periode zonder kapper om?
|
Citaat:
|
Je kunt er zelf met de tondeuse over heen, verder heb je weinig keuze. Je bent niet de enige, er kan niemand naar de kapper dus iedereen loop t straks met een quarantainekapsel.
|
Wat heeft kerst er mee te maken?
|
Citaat:
|
Maak je niet zo druk, niemand kan naar de kapper.
|
of gaan daten met een kapster
|
Citaat:
|
Of je laat het knippen door een huisgenoot of je probeert een alternatief kapsel of je bedenkt dat er ergere dingen zijn dan een coronakapsel.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.