Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Het is gebeurd!!!!!! het orgasme.... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=205052)

HelpMePlease 02-09-2002 21:37

Het is gebeurd!!!!!! het orgasme....
 
weten jullie mijn topic nog dat ik maar niet klaarkwam wat mijn vriend ook probeerde. Nu waren wij laatst aan het vrijen, weer kwam ik niet klaar. Toen ik later bovenop hem lag en wij echt geil waren, ook ik riep hij dat hij bijna klaarkwam. Ik werd hier heel opgewonden van en door die bewegingen werd het ook bij mij gestimuleerd en opeens gebeurde het, we kwamen allebei klaar op hetzelfde moment! we geloofde het zelf niet achteraf, we lagen ook helemaal dubbel. Het was de eerste keer dat ik klaar kwam bij hem, en dan op precies hetzelfde moment.

hebben meer mensen dit gehad? ik hb t idee dat mensen echt timen, en echt vaak hun best doet maar het juist niet lukt. EN ik had zoiets van 'nou ik kom tocn nooit klaar tot over 30 jaar' en opeens komen we beide op tzelfde moment klaar.

ik vind t toch iets grappigs, maar ook wel iets speciaals. Het geeft je wel een bepaald gevoel, je oke lekker, maar dan beleef je het nog intenser lijkt wel.

wie heeft dit ook weleens gehad? ik ben er echt heeel benieuwd naar :D

skatefamke 02-09-2002 22:23

ik...

OriginalMisfit 02-09-2002 23:55

als je er op concentreert echt te veel focused zeg maar gaat het moeilijker heb je dus gemerkt waarschijnlijk
timen is dus wel leuk maar kan dan weer te geforceerd zijn en averechts werken of niet ;) bij een meisje dan
volgens mij hebben jongens er meer last van dat ze te vlug klaarkomen haha en dat is natuurlijk niet leuk voor het meisje
[heterosexuele modus]

moedergans 03-09-2002 09:08

Waarschijnelijk was je op dat moment er niet zo mee bezig.

ik kom ook weleens te gelijk met mijn vriend

DarkCat 04-09-2002 15:13

Standje 69 en een beetje goed timen.. is wel fijn :)

Alleen ben ik zo iemand die ophoud met pijpen als ik het zelf te fijn vind geworden daaronder.. :D

Lullig he :D

)Vampje( 04-09-2002 15:19

Citaat:

HelpMePlease schreef:


wie heeft dit ook weleens gehad? ik ben er echt heeel benieuwd naar :D

Ik ben nog nooit door het neuken zelf klaargekomen, maar ik heb wel iets soortgelijks meegemaakt waar ik jullie nu mee ga verblijden.. :)
Ik kwam eerst nooit klaar door een jongen, het kwam niet eens in de buurt. Wel door het zelf te doen, maar dus nooit door iemand anders. Ik stond daar nooit zo bij stil, het maakte me niet echt veel uit. Toen ik pas met mijn huidige vriend samen was, gingen we samen een weekendje weg. Toen we samen in bad zaten, heeft hij me gevingerd. Het duurde wel een uur, maar uiteindelijk ben ik toch gekomen! Hij was natuurlijk helemaal trots, en ik besefte opeens wat ik al die tijd gemist had! Datzelfde weekend heeft hij me ook laten komen door te likken, en toen wist ik helemaal niet wat me overkwam. Ik ben heel blij dat hij zich toen al die moeite heeft gedaan, daardoor kan ik nu echt voor de volle 100% genieten van alles. :)
Ow, en wat dat 'tegelijk komen' betreft; dat is nog nooit gebeurd. Wel vlak na elkaar, maar niet echt op hetzelfde moment. Zou leuk zijn als het een keer gebeurde, maar als het niet zo is, ook goed.

spacegirl 04-09-2002 16:28

ik kom bijna altijd klaar met mijn vriend,geen geintje, ik kom best vaak, en meestal,als ie bijna komt, doet ie t anders,zit ie er nog beter tegen aan en ja dan komen we vaak beiden :D

youriw 04-09-2002 16:34

samen klaarkomen is heerlijk, het gebeurt niet altijd, maar als het gebeurt ... mjam!

Bor 04-09-2002 16:44

lang leve de tintelingen..


:p

Rabbi Daniel 04-09-2002 18:54

Gefeliciteerd! :D ;)

skyscraper 04-09-2002 21:41

Citaat:

Bor schreef:
lang leve de tintelingen..


:p

:):)

Maboq 04-09-2002 23:39

joepie?....


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.