![]() |
ik val niet op meisjes
een dagboek
vol verhalen over haar waar ze was waar ze danste waar ze lachte waar ze rookte waar ze sportte waar ze woonde hoe ze is hoe ze danst hoe ze lacht hoe ze rookt hoe ze sport hoe ze woont ik schreef haar na een jaar van kijken een prachtige liefdesbrief ze zei nee ik val niet op meisjes ik huil en zeg dat ik niet goed genoeg ben maar ze zeggen dat ik prachtig ben ze kunnen het me niet uitleggen dat spijt ze heel erg daarvoor hebben ze te weinig taal dus kunnen ze allen maar zeggen je bent prachtig |
het is nogal lastig een ritme te vinden door de vele korte op elkaar lijkende regels na elkaar, die voor mij tot een stop in het ritme leidden. Dit doet echter niet af aan het feit dat je duidelijk en goed hebt gezegd hoe je je voelt, en dat je dat ook nog eens mooi gedaan hebt! en als het echt is gebeurd, dan moet ik zeggen dat ik je durf om zo'n brief te schrijven bewonder!
|
ik vind het als gedicth niks maar de gedachte is wel geweldig...
|
Wow..echt een goed gedicht waarin je precies verwoord wat je voelt. Het zou zo van mij af kunnen komen. Ik weet precies wat je voelt nl.
Kuzzz |
Ik vind het een ontzettend mooi gedicht, iets om mensen over na te laten denken. Je gebruikt je gevoelens en dat maakt het gedicht 100x zo mooi!
Good Luck |
Thanx!
btw. dit gedicht komt te hangen in de Utrechtse Hogeschool. Echt gaaf, want ja er zou zeker wel wat meer over homoseksualiteit mogen worden nagedacht. Want ik merk nog steeds om me heen dat veel mensen er helemaal niet over nadenken (zoals het meisje aan wie ik die brief heb gegeven). |
helemaal geweldig meissie!!!!!!
kussssss |
Kvin ut helemaal geen goed gedicht, meer een korte uitleg van wat er gebeurde http://forum.scholieren.com/biggrin.gif
Maar heel moedig van je trouwens, niet dat je daar wat aan hebt ofzo, het blijft hetzelfde wat anderen ook zeggen http://forum.scholieren.com/frown.gif |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.