Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Vitaminepillen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=2201)

Choong 30-10-2001 15:20

Vitaminepillen
 
Zijn deze dingen aan te raden? Of wordt je lichaam daar te afhankelijk van?

Sophietje12 30-10-2001 15:27

Het kan wel, maar ik zou eerder proberen om gewoon gezond te eten

Alicia Silverstone 30-10-2001 17:41

nee, je lichaam wordt daar echt niet afhankelijk van.....als er in je eten te weinig vitaminen zitten is het wel goed om bijv. elke dag 1 vitaminepil te nemen. Je moet er alleen niet teveel van nemen.

-x-

Alicia

Fly-girl 02-11-2001 23:04

het schijnt dat je niet langer leeft door die pillen omdat het gezonder is. je kan beter eten eten met laag cholestrol daar wordt je fit en gezond van en je leeft langer. maarja..wie doet dat?
van te veel vitamine slikken kan je juist ook heel moe worden, dan moet je aan de dokter vragen welke vitamine wel goed voor jou zouden zijn, bijv sportvitamine.
ik slik ze zo nu en dan om mn weerstand enigszins hoog te houden http://forum.scholieren.com/frown.gif

D@mien 02-11-2001 23:11

Ik slik ze om zeker te zijn dat ik genoeg binnenkrijg(kep nl een eetprobleem) en afhankelijk ervan ben ik niet....als je niet teveel slikt, dan is het prima.

Mad^Athlete 03-11-2001 16:28

Et kan, maar met normaal (gezond) eten heb je het niet nodig, of je moet meer van je lichaam vragen dan normaal is zeg maar. Veel sporten ofzo. Of ja een ziekte dat kan ook.

Zelf slik ik multi sportvitaminen van de Etos, lekker goedkoop en werken wel goed, ikkes slik omdat ik 5 tot 6 x per week train


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.