Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Nieuws, Achtergronden & Wetenschap (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=40)
-   -   "De ziekte van Duisenberg" (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=225535)

AirRaid 23-09-2002 08:13

"De ziekte van Duisenberg"
 
ik weet niet of jullie wel eens naar Ook dat nog! kijken maar het gaat daar de laatste weken nogal over de flinkte prijsstijgingen sinds de invoering van de euro of door Ook dat nog! ook wel de ziekte van duisemberg genoemd.
ik ben het inderdaad een met hun, de prijzen sinds sinds de euro echt heel heel erg gestegen

wat vinden jullie van de prijsstijgingen????
en van het idee van ook dat nog???


voor mee info over de ziekte van duisenberg
http://www.kro.nl/ookdatnog/home.asp

twiety 23-09-2002 11:39

Leuke actie, maar een boycot werkt beter denk ik. Ga 's een paar maanden niet naar de kroeg en koop geen cd's. (En ja, ik ben hier al mee begonnen behalve 2 cd'tjes in de afgelopen 6 maanden.)

Croeloes 23-09-2002 12:55

kep ook de ziekte van duisenberg..... :(

Yamyam 23-09-2002 16:46

Ik heb een gratis sticker bestelt van de ziekte van duisenberg. Die komt op mijn agenda, haha.

Ja belachelijke prijsstijgingen ja.

REIE 23-09-2002 20:37

Duisenberg kan er weinig aan doen. Hij kan moeilijk prijzen vastzetten en loonmatiging instellen.

REIE

autodropje 23-09-2002 21:01

Tis aan de mensen zelf om massaal de horeca ed te boycotten.

D@mien 23-09-2002 21:43

Citaat:

REIE schreef:
Duisenberg kan er weinig aan doen. Hij kan moeilijk prijzen vastzetten en loonmatiging instellen.

REIE

Et is maar een naam...heeft niets persoonlijks met em te maken.
kep btw ook een sticker besteld...en ik ben duidelijk een slachtoffer va deze radicale ziekte...

Sir Smoke-A-Lot 24-09-2002 02:37

Agjah, daar zijn wij Nederlanders voor he, om lekker de hele tijd van alles te zoeken om over te zeiken, ook al slaat het nergens op. Ik ben het er of course mee eens dat het absurt is (nieuw trui 80 euro, HALLELUJA :eek: ) maarjah, dan maakte ik laatst toch iets vreemds mee! :o Is zo iets bij ons op het werk dat 1,82 kost (eerst f 4,-) wat dus precies terug gerekent is naar euro's en dan beginnen ze te zeiken dat het een onlogisch en onpractisch bedrag is omdat je dan teveel met kleine muntjes zit en blahblahblah en waarom we het niet gewoon 2 euro kunnen maken.....tjah, dan moet je niet zeiken over die prijsverhogingen!

Ieke 24-09-2002 07:53

Ik heb ook last van de ziekte van duisenberg. Mijn hele familie trouwens. Zou het besmettelijk zijn?

Henri 24-09-2002 08:50

Hier heb ik ook al eens een topic over gehad op DK :)

http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=219009

nickyikke 24-09-2002 14:14

Ik denk dat bijna iedereen wel die ziekte van duisenberg heeft, ik werk zelf ook in de horeca, maar ik begon wel na de invoering van de euro, maar merk wel dat mensen uberhaupt wel rond e 30 euro kwjt zijn wil je met z'n 3-en of 4-en naar de snackbar. Vind ik wel idioot, maarja, heb trouwens wel een sticker aangevraagd, die ga ik op school kopieeren en dan over de hele school ophangen. ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.