Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Hoe wordt ik een echte alto/wannabe-neger? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=227557)

Sir Smoke-A-Lot 25-09-2002 01:17

Hoe word ik een echte alto/wannabe-neger?
 
Dit is natuurlijk gewoon voor de lol, puur cynisch bedoelt en tis ook helemaal niet mijn bedoeling om iemand te kwetsen hoor! :rolleyes: Gewoon voor de fun. Ik ga hier binnenkort een hele site over maken (waar mensen zich al niet mee bezig houden :confused: ). Hoe wordt ik een echte: alto, neger, gabber,gothic, kakker enz. Aan en/of opmerkingen zijn altijd welkom, ik zal je een eervolle vermelding geven op de nog te bouwen site. (y) Gebruik voor andere doeleinden is mogelijk mits vooraf schriftelijke toestemming is gevraagd aan de auteur! :cool: Wat ik zelf ben laat ik ff in het midden! :o (PLAATS MIJ NIET IN EEN HOKJE JA, *LOL*) Awel, hier alvast het voorproefje:

Hoe word je een ECHTE Alto?
Alto cursus in slechts 21 stappen!

Dit alles is tot stand gekomen met de medewerking van Steviej!!! Mijn V&D-buddy 4 life! En mijn onbekenden vrienden:"feline en MoonDance *spanks* *rent* *springt* *vliegt* *knuffelt je half dood*

-Wees 'jezelf'. Noem jezelf nooit 'alto', 'gothic' of 'punker'. Prop jezelf nooit in een hokje. Het hokje van de 'alternatievelingen' is nog wel gangbaar. Alternatieveling klinkt namelijk net iets meer alternatief dan alto.
-Beveel je ouders dat als iemand van de familie/vriendenkring vraagt wat er toch met jou aan de hand is, ze antwoorden 'hij/zij is gewoon anders'. Een t-shirt met 'totally Anders' is ook wel leuk.
-Wees alles met de A van Anarchy. Alternatief, creAtief, Anarchist, Antichrist, Antivleeseten, Antihuppels, knuffelbAar, Anders. Zet dan ook overal die A van anarchy met een rondje eromheen neer!
-Bestudeer je omgeving en bekijk hoe je NIET moet zijn. Kijk eens naar die kakkers, huppels en trancemannetjes en scheld ze het liefst ook nog uit omdat ze zo normaal zijn. Heb schijt aan hun, je doet gewoon wat je lekker zelf wil en trekt je heel nadrukkelijk geen ruk aan van wat anderen denken of zeggen.
-Noem iedereen die jonger is en er hetzelfde als jij uitziet een wannabe. Dat is best wel stoer, vooral als je er zelf nog niet achter bent wanneer je iemand een wannabe vindt. Je hebt trouwens toch al een hekel aan wannabe's...
-Doe raar met je haar. Kleur het in een leuke felle kleur, koop knipjes met beertjes, ALS HET MAAR KINDERACHTIG IS voor de meisjes en ALS HET MAAR RECHTOP STAAT voor de mannelijke toekomstige alto's onder ons.
-Zoek een vriendenkring vol met alternatievelingen zoals jij en ga dan lekker plakken met elkaar. De hele dag knuffelen en kusjes geven, je kent het wel. En natuurlijk stoeien!
-Wees bi. Zeg ook de hele dag; een beetje bi is niet bah!
-Zet je af tegen alles wat je ouders zeggen. Toon geen respect, voor niemand. Jouw motto: zij geen respect voor mij, ik geen respect voor hen. Scheld ook de hele dag op die 'kankerfacisten' zoals Pimmetje.
-Rook joints. Af en toe ff al je zorgen kwijt kan geen kwaad en zo duur is het nou ook weer niet. Je bent vast wel antiroken, en echte drugs staat ook weer zo triest.
-Praat in een of andere onleesbare taal, op MSN of op je cu2 profiel. voorbeeld: ikkuh iz nie sow heejohwl errugguhwzs lieffihwg maarruhm da geehwjf oohwk niesowh *smaajl* Gebruik ook OvErAl hOOfdleTTerS.
-Kijk Bert&Ernie en wees helemaal fan van Elmo. Waarom? Omdat ze zo lief en kinderlijk zijn.
-Leef je uit met je tas. Stouw hem helemaal vol met patches van bands die je luistert ook al ken je maar 2 liedjes, veiligheidsspelden en Anarchy A's.
-Kijk Jackass, en doe het ook zoveel mogelijk na. Vooral op school. Spreek met je andere alternatieve vrienden af wanneer je je skateboard, winkelwagentjes (natuurlijk geklauwd van het winkelcentrum) en supervage sumoworstelaarspakken mee naar school neemt. Midden in de aula natuurlijk gaan nadoen. In het centrum (liefst in Amsterdam) is ook een goede optie.
-Noem jezelf minstens 8 keer per uur 'vaag'.
-Heb een cool taalgebruik. Woorden als klauwen(jatten), kewl (cool), vet, vaag en tjoooo doen het altijd goed.
-Draag zoveel mogelijk armbanden en kettingen etc. Natuurlijk armbandjes in alle kleuren van de regenboog, het liefst gekocht bij Bart Shit ofzow en draag er zorg voor dat je hele arm ermee bedekt is.
-Wat natuurlijk ook niet mag ontbreken is dat je allemaal vieze, alledaagse dingen aan je broek/trui/jas/tas gaat hangen.(naalden,veiligheidsspelden en die dingetjes van de wasknijpers) Denk hierbij bijvoorbeeld aan kettingen die je aan je broek MOET hangen. Anders hoor je er natuurlijk niet bij als rasechte alto als de rest van de koetjes je niet hoort komen aanlopen met je gejatte bouwketting in de traditionele kleuren rood/wit.
-Luister naar Nirvana en Blink182 en roep keihard de hele dag (op school, tegen je ouders whatever):"Punk Is Not Dead"!!!
- ga lekker de hele dag met al je alto-vriendjes op de grond zitten, liefst in kleermakerszit
-ben vegetarisch

Hoe word je een "WannabeeNeger"?

De mannelijke versie:
-Draag veel wijde kleren,het liefst met chinese tekens of truien van tupac/cypress hill..Ook overdreven dure kleren zijn erg hip!
-Loop als een geile baviaan en kijk iedereen moordelijk aan.
-Vooral veel kettingen dragen (die tot aan je buik hangen), liefst goud en ook een paar ringen.
-Draag 3 petten over elkaar..ook al is het 30 graden! (Oja, zonneklepjes zijn momenteel ook extremely hip!)
-Noem jezelf mastah playar.. Vooral in MSN namen zijn die erg populair! Vertel je vrienden dat je dit weekend weer een meisje geneukt hebt zonder condoom... vet stoer! Lieg desnoods!
-Noem een vrouw die je leuk vindt: biatch, of ho. Hiermee zal je zeker scoren bij de vrouwelijke wannabee neger!
-En ondertussen ook niet vergeten van die wannabe gansta rapper spastische bewegingen met je handen te maken.
-Wat ook niet aan je outfit mag ontbreken zijn spierwitte sportschoenen, van Celtic Air Max of iets dergelijks.
-Beeld jezelf af met pistolen op je foto en photoshop er "thug life" bij. Dat je in west-lopik woont waar ze over het algemeen bij "thug" aan broodbeleg denken doet er niet toe. Het gaat immers om het imago.

De vrouwelijke uitvoering:
-Draag zoveel weinig kleren,strakke witte broeken met een felgekleurde string (met kant, ruches, wat je ook maar kunt vinden) er bovenuit en een kort truitje.
-Noem jezelf een gangsta biatch, 100% biatch.. baitch 4 life, of iets in die geest.
-Draag grote oorbellen en je haar strak in de haarlak en natuurlijk je riem ketting niet vergeten!

Tot slot: Enkele Algemene Tips:
-Stort je cu2-profiel vol met R.I.P my master tupac, dat je hem mist en dat hij je grote broer was.
-Vind elke beroemde neger "masterlijk".
-Maak zoveel mogelijk ruzie met niet negers... Zorg dan ook dat je hele familie (beter bekend als je "bradaz" of "homiez") natuurlijk mee doet in het gevecht.
-Groet iedereen met "Wazzup Dogg, alles gucci?"
-Praat in onduidelijke taal. Voorbeeld: ChEcK DiE HiPhOpJeWeLs DaNg, NoU DiKKuH PhAtTe SmAkKAaAh VaN MiJ...KrIjG k Dr OoK 1 TrUg Of wAt..?!
-Richt je eigen gang op. Maak desnoods je hond lid, zolang het maar hip klinkt.
-Vermeng zoveel mogelijk negerspeak in je taal. Bijvoorbeeld: "Yo fawakka, alles flex, Dogg?? Nog smatjes geneukt?"
-De enige blanke foto op je profiel is de foto van jezelf.
-Maak jezelf wijs dat de echte negers die jou zien je niet smakelijk uitlachen, maar toelachen omdat ze weten dat je er nu bijhoort.

Horror Kitty 25-09-2002 06:16

is "tjoooo" een cool alto-woord? :confused:

Faery 25-09-2002 06:26

Ach jongen, op zich is de grap nog niet eens zo héél zouteloos, maar die pijnlijke spelfout in de topictitel... :rolleyes:

WishfulDreaming 25-09-2002 06:57

tjeez wat is er mis met naar nirvana luisteren :mad:

a new noise 25-09-2002 07:13

" -De enige blanke foto op je profiel is de foto van jezelf. "
:D

-Archangel- 25-09-2002 07:29

ik kan er erg om lachen :) ik herken er veel mensen in in wat er staat :D


(oja het is ' Hoe word ik....' zonder T )

Hukkie 25-09-2002 08:15

Citaat:

Sir Smoke-A-Lot schreef:
Punk Is Not Death"!!!

".... .. ... Dead"

;)

je$u$ crust 25-09-2002 08:46

:cool:

GrOtE TeEn 25-09-2002 08:50

Hahaha... Ik vind het SUper!! En ik moet ook idd zeggen dat ik er veel mensen in herken.. Maar tsjah.. Ach..

:D:D:D:D:D:D

Triloxigen 25-09-2002 09:15

1. Dit is al 100x geweest hier
2. Het klopt voor geen meter
3. Het is verder gewoon wat negatieve verzamelde dingen

Shah of Blah 25-09-2002 09:42

Citaat:

McLaren schreef:
1. Dit is al 100x geweest hier
2. Het klopt voor geen meter
3. Het is verder gewoon wat negatieve verzamelde dingen

4. jij ziet niet in dat het als grap bedoeld is

Triloxigen 25-09-2002 09:53

Citaat:

Shah of Blah schreef:
4. jij ziet niet in dat het als grap bedoeld is
Dit is gewoon een uitgemolken iets dat een grap zou moeten voorstellen

Ik heb het niet zo op grappen tegen een bepaalde lifestyle, ook niet tegen andere an de mijne ofzo

Cryptic Winterstorm 25-09-2002 09:54

Woei!1 dit is wel grappig om te lezen :p

ruby soho 25-09-2002 11:16

wat een smakelijke onderbreking van mn lesdag :cool::D

Sir Smoke-A-Lot 25-09-2002 12:31

Citaat:

Faery schreef:
Ach jongen, op zich is de grap nog niet eens zo héél zouteloos, maar die pijnlijke spelfout in de topictitel... :rolleyes:
Verbeterd! :)

Citaat:

WishfulDreaming schreef:
tjeez wat is er mis met naar nirvana luisteren

niks, ik luister er zelf ook naar:o

Citaat:

Hukkie schreef:
".... .. ... Dead"

verbeterd...
Citaat:

Shah of Blah schreef:
4. jij ziet niet in dat het als grap bedoeld is

Juistum, iedereen die er iets tegen heeft ofzow, ik zei toch ook, tis puur voor de lol bedoelt en ik wil absoluut niemand kwetsen, dus niet zo op je teentjes getrapt zijn ja! :)

Black Sugar 25-09-2002 12:37

Is dit echt puur en alleen voor de grap of was het de bedoeling dat we hier een discussie over beginnen?

Anders moet ik je namelijk doorverwijzen naar onzin.

Tip: begin gewoon een discussie over jouw idee ofzow en formuleer dat een beetje goed. Dan kan ik dit topic gewoon laten staan. :D

Sir Smoke-A-Lot 25-09-2002 12:40

Euhm...........ik wil een nieuwe site beginnen en dit is alsvast een voorproefje? :confused: Of is dat niet goed genoeg? :o

Black Sugar 25-09-2002 12:46

Citaat:

Sir Smoke-A-Lot schreef:
Euhm...........ik wil een nieuwe site beginnen en dit is alsvast een voorproefje? :confused: Of is dat niet goed genoeg? :o
Ach tsja, het maakt mij eigenlijk niet uit hoor maar....

Weetje we voegen er gewoon een vraagje aan toe :)

Wat vinden jullie hier van? ( ;) )

Zo nu is ie goed. :)

DarkRaven 25-09-2002 13:18

Citaat:

Black Sugar schreef:


Wat vinden jullie hier van? ( ;) )


(y)

Triloxigen 25-09-2002 13:27

Citaat:

Praat in een of andere onleesbare taal, op MSN of op je cu2 profiel. voorbeeld: ikkuh iz nie sow heejohwl errugguhwzs lieffihwg maarruhm da geehwjf oohwk niesowh *smaajl* Gebruik ook OvErAl hOOfdleTTerS.

Daar klopt dus al helemaaaal niks van, Dit is BReEzEr TaAl, dat zijn dus MSN-sletjes en andere soorten kakkers en hoeren

Citaat:

-Heb een cool taalgebruik. Woorden als klauwen(jatten), kewl (cool), vet, vaag en tjoooo doen het altijd goed.
Sinds wanneer doen die mensnen dat, volgens mij doen alle wannabee nigga's dat

Citaat:

-Luister naar Nirvana en Blink182 en roep keihard de hele dag (op school, tegen je ouders whatever):"Punk Is Not Dead"!!!
Nirvana is heel wat anders als blink, Nirvana is grunge, blink is wat blij gezing..
Verder hoor ik geen een alternatief iemand Blink 128 leuk vinden behalve van die top40 mensjes

death shadow 25-09-2002 13:50

Citaat:

WishfulDreaming schreef:
tjeez wat is er mis met naar nirvana luisteren :mad:

kaleidoscope 25-09-2002 13:58

Citaat:

Nirvana is heel wat anders als blink, Nirvana is grunge, blink is wat blij gezing..
Verder hoor ik geen een alternatief iemand Blink 128 leuk vinden behalve van die top40 mensjes
waarschijnlijk was dat ook de grap ik bedoel...nirvana/blink 182 en dan de leus "Punk's not dead..." yeah.

Niet dat ik het grappig vind ofzo,deze grap heb ik al te vaak gelezen en ik als de allmighty superubertruëcemslut alto voel mij zwaar op mijn tenen getrapt.

de Duif met de Bijl 25-09-2002 14:00

Citaat:

McLaren schreef:
*knip*
sjiez wat kan jij zeiken zeg... maarja, jij hebt daar natuurlijk alle recht op, want jij weet nu eenmaal alles beter dan de rest.. (y)


iig, ik kan de humor er wel van inzien (in tegenstelling tot anderen (ik noem geen namen hoor, McLaren :) ))

"de enige blanke foto in je cu2 is die van jezelf" :D (y)

zijn er btw al dingen van die zogenaamde gabber, trancer, etc etc? :p ben wel benieuwd namelijk :D

OriginalMisfit 25-09-2002 17:59

http://www.sykospark.net geloof ik
americaanse site ongeveer zoals jij wilt maken
INSTA-PUNK KIT
INSTA RAVER KIT
INSTA GOTH KIT
INSTA PREP KIT
INSTA RIVETHEAD KIT
etc . :)
leuk idd als mensen echt pissed worden terwijl het gewoon een grap is haha

eztah 25-09-2002 18:00

Lol:cool:

Mysterons 25-09-2002 18:13

:D


(je vergeet dat alto's ALTIJD op de grond zitten, liefst in kleermakerszit ;) en vegetarisch zijn natuurlijk)

Carn 25-09-2002 18:32

ik vind em geniaal :)

als je je hier om druk maakt voel je je waarschijnlijk aangesproken :D

nare man 25-09-2002 18:48

Citaat:

McLaren schreef:
Dit is gewoon een uitgemolken iets dat een grap zou moeten voorstellen

Ik heb het niet zo op grappen tegen een bepaalde lifestyle, ook niet tegen andere an de mijne ofzo

5. Er zijn twee mogelijkheden:

5a. Jij voelt jezelf aangesproken omdat je een ongelooflijke wannabe-alto bent
5b. Jij kraakt dit topic af omdat je niet tegen grappen kunt of omdat je nog met de politiek correcte oogkleppen van de jaren 70 oploopt

Vice 25-09-2002 19:43

Citaat:

OriginalMisfit schreef:
http://www.sykospark.net
grappige site :D

Triloxigen 25-09-2002 19:50

Citaat:

nare man schreef:
5. Er zijn twee mogelijkheden:

5a. Jij voelt jezelf aangesproken omdat je een ongelooflijke wannabe-alto bent
5b. Jij kraakt dit topic af omdat je niet tegen grappen kunt of omdat je nog met de politiek correcte oogkleppen van de jaren 70 oploopt

weet je wat het is, wat ik al eerder heb gezegd..

Ik heb een hekel aan mensen die negatieve dingen zeggen over een andere lifestyle, maakt niet uit welke..
dat valt onder mensen niet acepteren zoals ze zijn..

en dit al een grap is dat allang uitgemolken is

Paranoide 25-09-2002 19:55

Mm, dat hele alto-stuk heeft hier al een keer gestaan, geloof ik.

Maar toch wel heel leuk :) *maakt zo'n leuk spastisch westside handgebaar*

MetalliCat 25-09-2002 19:55

hij klopt wel erg goed, die alto cursus! (y) mooie typering ghe:)

je$u$ crust 25-09-2002 19:56

ik wil meer :o

Stevill 25-09-2002 21:36

Citaat:

je$u$ crust schreef:
ik wil meer :o

feline 25-09-2002 21:38

Haha, ik vind dat er wel leuke stukjes inzitten.
Zoals al eerder gezegd kan je er misschien bij zetten :"alto's zitten altijd op de grond, bijvoorbeeld op de stoep."

a new noise 25-09-2002 21:41

meiden laten zo weinig mogelijk van hun figuur zien
slipknot t-shirts dus liefst maat xxl

Triloxigen 25-09-2002 21:42

Citaat:

a new noise schreef:
meiden laten zo weinig mogelijk van hun figuur zien
slipknot t-shirts dus liefst maat xxl

waarom zijn er dan zoveel one-size shirtjes :rolleyes:

p-chez 25-09-2002 21:49

Hij is idd wel uitgemolken, zoals McLaren al zegt...

alleen:

"-De enige blanke foto op je profiel is de foto van jezelf."

Is behoorlijk droog :)

DutchGirl 25-09-2002 22:38

Citaat:

McLaren schreef:
waarom zijn er dan zoveel one-size shirtjes :rolleyes:
waarom ZEIK jij zoveel?
:rolleyes:

Sir Smoke-A-Lot 26-09-2002 00:33

Citaat:

DarkRaven schreef:

(y)

*spanks*

Citaat:

McLaren schreef:

Daar klopt dus al helemaaaal niks van, Dit is BReEzEr TaAl, dat zijn dus MSN-sletjes en andere soorten kakkers en hoeren

Het is BrEzAaH en geen BReEzEr!:p

Citaat:

CemetarySlut schreef:

waarschijnlijk was dat ook de grap ik bedoel...nirvana/blink 182 en dan de leus "Punk's not dead..." yeah.

Niet dat ik het grappig vind ofzo,deze grap heb ik al te vaak gelezen en ik als de allmighty superubertruëcemslut alto voel mij zwaar op mijn tenen getrapt.

Mensen zien nog steeds de grap er niet van in en aangezien ik ook tot het rijk der Punkers/Alto's hoor (HELP, nu plaats ik mezelf in een hokje :cool: ) trap ik je helemaal niet op je teentjes cause I'm one off you, niej mokken, lekker wokken!

Citaat:

de Duif met de Bijl schreef:

zijn er btw al dingen van die zogenaamde gabber, trancer, etc etc? ben wel benieuwd namelijk

Zoals ik dus al zei ben ik bezig met meer van die dingen! :o

Citaat:

OriginalMisfit schreef:
http://www.sykospark.net geloof ik
americaanse site ongeveer zoals jij wilt maken
INSTA-PUNK KIT
INSTA RAVER KIT
INSTA GOTH KIT
INSTA PREP KIT
INSTA RIVETHEAD KIT
etc . :)
leuk idd als mensen echt pissed worden terwijl het gewoon een grap is haha

tis leuker om het zelf te verzinnen (vanuit je eigen ogen bekeken)

Citaat:

Carn schreef:
ik vind em geniaal :)

als je je hier om druk maakt voel je je waarschijnlijk aangesproken :D

*klapt* *buiging*

Citaat:

nare man schreef:
5. Er zijn twee mogelijkheden:

5a. Jij voelt jezelf aangesproken omdat je een ongelooflijke wannabe-alto bent
5b. Jij kraakt dit topic af omdat je niet tegen grappen kunt of omdat je nog met de politiek correcte oogkleppen van de jaren 70 oploopt

biertjuh? :D

Citaat:

je$u$ crust schreef:
ik wil meer :o
ik wil sex:o

Citaat:

McLaren schreef:
waarom zijn er dan zoveel one-size shirtjes :rolleyes:
ze kopen jongens t-shirts, DOH!

Citaat:

Pannekoeketrut schreef:
waarom ZEIK jij zoveel?
:rolleyes:

dat vind iedereen hier volgens mij wel! :o

feline en MoonDance zeiden zoiets van ongeveer ditte: "je vergeet dat alto's ALTIJD op de grond zitten, liefst in kleermakerszit en vegetarisch zijn natuurlijk"
(hij staat er nu bij hoor, ga maar kijken! :) *knuffelt* )

Conclusie: mensen die niet tegen dit grapje kunnen hebben pech! Zoals ik dus al 100 keer heb gezegd is dit puur voor de lol en daar is niks mis mee. Begin niet te zeiken van dat ik kritiek geef op iemand levensstijl want
a: dat is gewoon je mening geven
b: als je het niet eens bent met iemand zijn mening hoeft het nog geen foute mening te zijn, een mening is een mening
Maar dit is dus geen mening maar gewoon lol trappen. Kijk, als het nou een jeugdcultuur was waar jij een ongelofelijke schijthekel aan had gehad dan had je het waarschijnlijk niet erg gevonden. Ik noem geen namen (McLaren :p )

I rest my case!

Ik dacht gewoon ff met jullie allemaal ff lekker te lachen, helaas zien sommige mensen dit om het voor mij te verpesten! :o

kaleidoscope 26-09-2002 07:31

Je bent btw vergeten dat je als altomeisje bi moet zijn.
Dat je moet automutileren,en bandnamen in je armen moet krassen.
Hoe zwarter je ogen hoe beter,het pandabeer effect is weer helemaal hip.
Als echte alto zijnde natuurlijk..

Triloxigen 26-09-2002 09:11

Citaat:

Pannekoeketrut schreef:
waarom ZEIK jij zoveel?
:rolleyes:

Waarom ben jij weer op het forum
je moest toch gebanned worden omdat je jezelf er niet van kon weerhouden om niet meer hier te komen :rolleyes:

Hukkie 26-09-2002 09:12

Citaat:

CemetarySlut schreef:
Je bent btw vergeten dat je als altomeisje bi moet zijn.
Iedereen is bi, alleen jongens geven dr geen uiting aan hoewel ze het wel net zo hard roepen als meisjes. Het is een behoorlijke hype aan het worden. Een massale alto-orgie *puke*

bertbart 26-09-2002 09:14

Citaat:

Sir Smoke-A-Lot schreef:


dat vind iedereen hier volgens mij wel! :o

geen zin om dit topic te lezen,
maar idd dat vinden meer mensen:D

dystopia 26-09-2002 09:35

Citaat:

Hukkie schreef:
Iedereen is bi, alleen jongens geven dr geen uiting aan hoewel ze het wel net zo hard roepen als meisjes. Het is een behoorlijke hype aan het worden. Een massale alto-orgie *puke*
Er zijn een aantal theorien over die aannemelijk lijken idd, maar het is niet wetenschappelijk bewezen (afaik zo ja, kom maar met objectieve bronnen). Dus...

Bovendien kun je nog op verschillende niveau's onderscheid maken qua relaties. Bijv. vriendschap, liefde, sex. Vriendschap zal niet bedoeld zijn in die termen, wel liefde/sex. Nou en zelfs qua vriendschap heeft niet iedereen dezelfde voorkeur vanaf het perspectief van geslacht gezien; zeker procentueel gezien niet.

Is bi dan 50/50 alleen? En stel iemand is 1/4 homo/hetero (dus 25% homo 75% hetero) of juist andersom 1/4 hetero/homo (dus 25% hetero 75% homo), hoe noem je dat dan? Als je dat bi noemt dan is de kans dat de meeste mensen bi zijn groot. Zeker als je allerlei andere factoren erbij optelt zoals verleden liefde/sex relaties.

En a-seksuelen dan btw?

Rhinus 26-09-2002 09:45

Hahahahahahahahahahaaahahahahaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahhahahahahah ahahaahahahahahahahahaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wat een leuke topic..

Black Sugar 26-09-2002 09:56

Ow, je vergeet dat alto's stinken.

ruby soho 26-09-2002 11:41

Citaat:

Black Sugar schreef:
Ow, je vergeet dat alto's stinken.
ja douchen is zooooo not done!

GRRR 26-09-2002 12:06

inderdaad

Sir Smoke-A-Lot 26-09-2002 12:06

Citaat:

CemetarySlut schreef:
Je bent btw vergeten dat je als altomeisje bi moet zijn.
Dat je moet automutileren,en bandnamen in je armen moet krassen.
Hoe zwarter je ogen hoe beter,het pandabeer effect is weer helemaal hip.
Als echte alto zijnde natuurlijk..

Ik ben niks vergeten, dat stond er al bij, beter lezen. Over dat van dat alto's stinken: http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=215193 :o Ik douche mij minstens iedere dag jah...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.