Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   moedervlekken??! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=2332)

MeCute1983 27-11-2001 21:04

moedervlekken??!
 
Ik hoorde een tijdje terug ergens dat als je moedervlekken beginnen te groeien je naar je huisarts moest gaan, omdat het *iets* kon zijn (wat eigk? http://forum.scholieren.com/confused.gif )

En de laatste tijd zie ik zo'n beetje overal moedervlekken (die oowk groeien duz) die d'r eerst écht niet waren. Nou vroeg ik me af, moet je daarvoor ook naar de dok? Het lijkt me namelijk een beetje overdreven, maja, als je voor groeiende moedervlekker d'r wél heen moet.... http://forum.scholieren.com/confused.gif

nl2suzy 27-11-2001 21:24

Uhh volgens mij hoef je niet naar de dokter voor een uhh nieuwe moedervlek dat is normaal....

alleen voor een echte "dikke" moedervlek die groeit

Leonoor 28-11-2001 06:53

Als ze verkleuren (bruin-zwart ed), gaan groeien, als er haar uit gaat groeien, dat soort dingen, oftewel, als ze gaan veranderen van vorm/kleur of iets anders, dan is het verstandig om even langs de huisarts te gaan. Als je het nu niet vertrouwd kun je dat ook doen, beter 1 keer te vaak er langs dan 1 keer te weinig, toch?

juppeltje 28-11-2001 18:02

zown dikke groeiende moedervlek kan een melanoom zijn een soort klein gezwelletje (als in huidkanker) maar het kan goedaardig of kwaadaardig zijn, vooral niet eraan ziten friemelen ofzo, dat irriteert: als je echt bezorgd bent ga je toch gewoon effe langs bij je huisarts?

choky 28-11-2001 18:45

als ze gewoon bijkomen en idd niet veranderen, is er geen gevaar
(heb ik ook, en ook al aan de dokter gevraagd)
maar wel zeer goed opletten voor veranderingen!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.