![]() |
kont knijpen
ok ff snel n vraagje, vanavond gaat een jongen mij in mijn kont knijpen, vanwege een soort van weddenschap.....hij is gewoon een hele erge goeie vriend maar hij laat wel eens merken dat ie me meer dan leuk vindt en ik vind hem ook wel een lekker ding....denken jullie dat vanuit dat kont knijpen zoenen gaat komen?? misschien een stomme vraag, maar ik weet verder niet wat ik ervan moet denken....is dat kont knijpen misschien een smoesje om dichterbij te komen?? http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif help me!! http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif
|
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uh,,tja dit vind ik wel erg onder de +/-12 jaar factor vallen, kontknijpen sucks en is ordinair ik denk niet dat kontknijpen uit een weddesnchap uitvloeit tot zoenen.
|
Grootse onzin. Ga even lekker in de zandbak spelen ofzo, of ga dit soort vragen aan je vrienden stellen. Hier is Seksualiteit net iets te serieus voor, helaas.
Gesloten. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.