![]() |
wel neuken, maar geen oraal
ik heb een hele lieve vriend, maar mijn probleem is dus dat we na 6 mnd nog niet echt verder zijn gekomen. Hij is in zijn verleden wel verder gegaan, maar daar gaat het ff niet om.
Ik vind gewoon neuken dus minder heel erg 'prive' dan orale sex. Tis niet zo dat ik niet snel opgewonden raak, maar zou het kunnen dat het neuken ook lekker is zonder oraal? Ik weet het niet, maar t lijkt me enger. Al ben ikwel aan "het" toe. Dat voel ik gewoon. Hoe deden jullie dat?????????? Love LH |
Misschien kan iemand met ervaring beter antwoorden, maar zoals ik het zie, moet je gewoon maar kijken wat er gebeurt. Ik denk niet dat je er van tevoren over kan zeggen wat je nu wel en niet wilt (je weet tenslotte niet hoe het is). Maak een begin en zie waar jullie samen uitkomen. Misschien blijft het gewoon bij lekker knuffelen, maar voor hetzelfde geld resulteerd het gelijk in een heftige vrijpartij met alles erop en eraan. Allebei prima.
In het kort; laat je leiden door je gevoel en kijk wat er gebeurd. Simba |
*is very blij met eindelijk een antwoord!!!!!!!*
thnx |
Citaat:
|
Citaat:
[ontopic]Laat je idd gewoon leiden door je gevoel, laat het gewoon gebeuren en je ziet wel waar je uitkomt. Doe iig dingen je echt niet wilt maar hij wel wilt bijvoorbeeld.[/ontopic] |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.