![]() |
Wat doe jij als je je niet goed voelt?
Sorry als dit topic te vaak is geweest of er al is..
Wat doe jij wanneer je je verdrietig/depressief/eenzaam/boos enz. voelt? Ongeacht of dat een goede of slechte oplossing is.. Hoe ga jij om met dat soort gevoelens? En weet je het dan een plekje te geven? |
Computeren ofzo...
|
nou als ik kwaad ben ga ik schreeuwen, maak niet uit wie, vind altijd een slachtoffer :) als ik verdrietig ben slapen. Anders schrijf ik nog in me dagboek, het helpt wel ;)
|
als ik boos ben of me om een andere reden kut voel, dan ga ik iedreen afsnauwen die in me buurt komt. Mijn broertje is alleen dan zo irri dat ik em sla :( niet fijn voor die mensen , maar wel opluchtend voor mij..
|
Optie 1: Ga naar een goede vriendin/vriend, sleur hem/haar mee naar de albert hein (of een andere supermarkt), loop naar t rek dit-is-vreselijk-lekker en koop een grote zak chips. Ga thuis voor de tv zitten naast je vriend/vriendin en eet samen de hele zak leeg, terwijl je keihard lacht omdat je de grootste comedie ooit aan hebt gezet.
Optie 2: Pak je teddybeer en val jankend in slaap. Optie 3: Schrijf t van je af en verbrand het papier, je voelt je een stukje opgeluchter. Het helpt echt! Optie 4: Schrijf alles op wat je wel leuk vindt, blij van wordt of dingen die je nog gaat doen die je heel leuk vindt. POSITIEF DENKEN DUS!! (ik ga persoonlijk altijd voor optie 1 en optie 4) Veel succes (y) |
Meestal laat ik het gewoon over waaien. Of als de mogelijkheid er is een stuk hardlopen om de agressie wat te temperen. Ook lezen en schrijven over de dingen waar je mee bezig bent werkt ook goed.
|
Meestal zit ik dan achter de computer. Alleen omdat ik toch meestal bijna de hele dag bezig ben met computers duik ik de laatste tijd m'n bed in en probeer wat te slapen.
|
1) Fietsen naar vriend of vriendin.
2) Computeren 3) (proberen te) leren 4) Donald Duck lezen op bed VIER!!! :) |
ik ga naar het bos ofzo........... ik heb het gevoel dat de natuur en dieren me nemen hoe ik ben, ongeacht hoe ik er uit zie enz...... dat geeft me een goed gevoel.
|
Citaat:
Ik ga een eind gaan wandelen met m'n hond, of luister naar muziek, of rook een sigaret, of leg me op m'n bed en probeer te slapen, of schrijf wat, of zit wat nutteloos te surfen op het net. Maar zo veel komt het niet voor dat ik me depri of eenzaam voel, of beter gezegd, ik kan er beter mee omgaan dan vroeger, op den duur leer je ermee omgaan, that's life, ik probeer me dan ook meestal nuttig bezig te houden. |
Als et ff kan heel hard trainen, muziek luisteren, mijn dagboek achtig geval bijwerken, en uit de buurt van scherpe voorwerpen proberen te blijven
|
uhhhhh
harde muziek aan zetten, of vrienden bellen |
'Stukkie' gitaar spelen.
Irritante reply's geven :o :D |
jah somz ook gitaartje spelen, ligt deraan
|
een filmpje huren, met vrienden rondhangen, je geliefde bellen;).. ehm.. ja wat kan je nog meer doen.. tv kijken, boodschapje halen, alles wat je van je vervelende gedachtes afhoud, laat jezelf nooit ondergaan aan je gedachtes..
|
muziek luisteren, tv kijken, schrijven, huilen, computeren (internet is soms wel een goeie uitlaatklep)
|
mezelf verneuken........
|
mezelf verwonden, forummen, naar het strand.
hoewel het allemaal ook geen shit uitmaakt. |
Na Ultra blije feel good japanse liedjes luister
(En ja het helpt zwaaar goed) En als daar de kans niet tot is daaaaan *denkt* Met m'n beste vrienden/vriendinnen omgaan |
als ik down ben, word ik ontzettend agressief. ik moet dan echt gauw iets vinden waar ik me op af kan reageren (bijv. gewoon ff flink tegen de muur rammen ofzo) anders ben ik bang dat ik mensen om mij heen pijn ga doen. en dan maak ik het alleen maar moeilijker voor mezelf. vaak reageer ik t ook wel op mezelf af....dat vind ik echt K*T!
gelukkig kan ik soms ook wel weer rustig worden van muziek luisteren en TV kijken enzo. scheelt n hoop gezeur en gedoe... Grtz & more, K.G. |
Citaat:
Nuttige dingen doen, zodat ik mezelf langzaam beter ga voelen omdat ik 'nuttig bezig ben'. hmm. |
Citaat:
|
lompe muziekj op getten...
heel hard... tot dat de hele buurt het hoort... het hept :D |
helemaal niks... gewoon beetje depri rondhangen thuis.. computere.. zoals nu (n)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.