![]() |
Voor de meiskes...... Geeft anale sex ook genot?
ervaring mee??
Voor de jongen is het wel lekker...... (uit mijn oogpunt gezien) Wat vinden jullie ervan , of wat denk je..... |
Ik zou het niet weten... Nog nooit gedaan...
http://forum.scholieren.com/confused.gif Nah ik heb er wel een idee over. Aan de ene kant lijkt het me pijnlijk... Kweet niet... het lijkt me niet prettig.. Aan de andere kant, en dit klinkt heel stom, lijkt het me wel fijn. Ik kan namelijk alleen maar uitgaan van het gevoel dat ik krijg als ik "mijn behoeften moet doen" http://forum.scholieren.com/biggrin.gif en dat voelt niet verschrikkelijk erg.. Soms zelfs best een fijn gevoel... kweenie,.. Nahja ik zie wel joh... Als het er van komt laat ik het je wel weten http://forum.scholieren.com/wink.gif |
Volgens m'n vriendin wel, maar ze komt er niet van klaar (dit i.t.t. gewoon 'neuken').
|
Neuh, het doet mij al bijna pijn als ie met ze vinger d'r in gaat!!
|
doet heeeeeeeeel veel pijn
ben ook nie van plan t nog te gaan doen |
Ja
(als je het op de goede manier doet) |
Citaat:
zou t nie weten lomp=pijnlijk |
Was laatst op Sex Sense op Discovery channel.
The Buttom Line heete het en ging over de kont. Er werd ook gepraat over anale seks, en het is nou zo dat er bij de vrouw de G-spot heel erg mee wordt gestimulleerd. Verder komen er gewoon heel veel zenuw uiteinde uit. En het schijnt dus volgens hun helemaal niet pijn te hoeven doen. Wel moet je er rekening mee houden als man, dat het geen rechte doorgang is maar dat er een knik naar boven in zit. Verder moet je elaar dan heel erg veel vertrouwen en dat het dan heel lekker kan zijn. Dit heb ik allemaal van Sex sense. Elke dinsdag avond van 11:00 tot 24:00 op Discovery Channel. |
ik vind het voornamelijk pijnlijk
|
nog nooit gedaan / gevraagd
|
Uhm.. het ging een beetje mis vrijdagavond en toen stootte hij hem per ongeluk in het verkeerde gat zeg maar.. en dat deed echt onwijs pijn.. echt heel erg.. ik moest echt keihard janken en ik heb een dag nauwelijks kunnen zitten en het heeft ook gebloed enzo. Dus ik kan me echt niet indenken dat het lekker zou zijn http://forum.scholieren.com/confused.gif.
|
Citaat:
als je meisje dan moet janken dan voel je je wel ff kut als jongen damn! |
nog nooit gedaan...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
hmz... nou... ik vind het wel spannend, maar niet echt lekker. Heel raar, het voelt alsof je moet poepen... http://forum.scholieren.com/redface.gif maar het doet geen pijn, als je het zachtjes doet (condoom is wel handig vanwege het glijmiddel!). Toch is het absoluut niet mijn favoriet. Maar ja... mijn vriend vind het zo lekker, dat we het af en toe wel doen. Is weer 's iets anders.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.