Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   ‘ Dat ik geen maagd meer ben, wil niet zeggen dat ik meteen met je het bed in duik’ (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=24362)

Optima 01-04-2002 14:01

‘ Dat ik geen maagd meer ben, wil niet zeggen dat ik meteen met je het bed in duik’
 


Zelf heb ik gemerkt dat de seksuele moraal snel verloren gaat als je eenmaal seks hebt gehad. De standaard is veel lager men gaat eerder met anderen seksueel contact aan.

Maar juist het feit dat relaties eindigen zou je toch voorzichtiger moeten maken om hetgeen wat je weggeeft. Het is misschien geen maagdelijkheid meer, maar het is nog steeds je lichaam, dat je geeft

Wat mij dwars zit is het feit dat wanneer je met iemand naar bed bent geweest er een bepaalde grens is overschreden. En point of no turning back. De mensen met wie ik gevreeën heb onder ogen komen is altijd ongemakkelijk. Omdat seks het hoogste is ( althans lijkt) wat je kunt bereiken. Maar waarom beginnen sommigen er dan zo snel aan?

Seks blijft een waardevol bezit, ook al ben je geen maagd meer.

(hetzelfde denk ik overigens over zoenen)

~Dark Voice~ 01-04-2002 14:12

Ik denk dat je zoiets wel kunt zeggen op het moment dat je niet verliefd bent, of geen relatie hebt. Maar op het moment dat je verliefd bent of een relatie hebt... dan is alles anders..
Vaak is het zo dat wanneer je je op je gemak voelt bij iemand, en als je van iemand houdt (wat in een relatie heel snel het geval is), dat je dan heel snel aan sex toe bent.

Dit is niet fout, want je luistert naar je gevoel. Pas wanneer de relatie voorbij is ga je nadenken. En omdat je dan niet meer het gevoel deelt dat bij die partner naar boven kwam, kun je je niet meer voorstellen dat je er zo snel aan toe was. Totdat je weer een nieuwe liefde vindt, en dan zul je zien dat je er even snel (of zelfs sneller) aan toe bent.

Het gaat allemaal om gevoel. En ik denk dat, hoe rationeel je ook bent, je gevoel toch een soort van macht over je heeft. Als iets goed voelt, heb je veel minder snel de neiging om iets te weigeren. En dat is niet fout, dat is natuurlijk!

en sex is en blijft inderdaad een waardevol iets, je lichaam ook! Maar op het moment dat je van iemand houdt, is het toch niet fout om je te geven, om je gevoel te volgen? Dat je er achteraf spijt van hebt, of er negatief tegenaan kijkt.. dat is jammer, maar daar denk je op zo'n moment niet aan.
Niemand doet tegen zijn zin aan sex (uitzonderingen daargelaten), dus eigenlijk doe je niets fout.

De manier waarop je er tegenaan kijkt, ligt helemaal aan het feit of je een relatie hebt of niet.

En daarbij: liefde maakt blind! Je rationele vermogen gaat snel achteruit wanneer je verliefd bent. Niet op elk vak natuurlijk, maar je kunt de relatie niet goed overzien. Dat kan pas achteraf!

Freyja 01-04-2002 16:52

Hmz, ben het wel iets met je eens, maar ik heb er een dubbel gevoel over. Aan de ene kant denk ik iets van, lang leve de lol, aan de andere kant is dat niets voor mij.

Eerst deed ik wel zo, wat zoenen betreft, toen ging het meer om het zoenen dan om de jongen. Ik ben uiteindelijk tot inkeer gekomen (en heb me gerealiseerd dat ik dat niet nodig heb om mijn zelfvertrouwen op peil te houden, want daar draaide het uiteindelijk allemaal om)... Gelukkig is het nooit tot het punt gekomen dat ik zomaar met iedereen het bed in dook... Het idee alleen al http://forum.scholieren.com/eek.gif

chanel 01-04-2002 17:06

helemaal met je eens, maar ik kan me ook wel voorstellen dat t makkelijker is zodra je eenmaal geen maagd meer bent

jnieuwelaar 01-04-2002 17:08

Daar kan ik mezelf nou echt niet mee bezighouden. Sex is iets natuurlijks, waarom zou je er heel moeilijk over gaan doen?

Alicia Silverstone 01-04-2002 19:11

ik ben het met je eens, maar heb er geen ervaring mee want ik ben nog maagd http://forum.scholieren.com/smile.gif
maar ik heb er ook wel over zitten denken, dat ik dus wél wil proberen het speciaal te houden, en ook niet zo snel met de volgende relatie naar bed te gaan... http://forum.scholieren.com/smile.gif

spacegirl 01-04-2002 19:24

het zal wel aan mij liggen maar ik heb er niks van gemerkt

Chimera 02-04-2002 23:28

Citaat:

Optima schreef:


Zelf heb ik gemerkt dat de seksuele moraal snel verloren gaat als je eenmaal seks hebt gehad.

Dat is geen moraal. Als je eenmaal sex hebt gehad wil je gewoon meer, en is de grootste drempel, angst, gewoon weg.

Günther 03-04-2002 06:45

Citaat:

Chimera schreef:
Dat is geen moraal. Als je eenmaal sex hebt gehad wil je gewoon meer, en is de grootste drempel, angst, gewoon weg.


idd i agree

Soullar 03-04-2002 10:02

Citaat:

Chimera schreef:
Dat is geen moraal. Als je eenmaal sex hebt gehad wil je gewoon meer, en is de grootste drempel, angst, gewoon weg.

tot het fout gaat en je er goed van geschrokken ben, dan kijk je wel weer uit en heb je weer 'drempelvrees'...

Chimera 03-04-2002 11:46

Citaat:

Soullar schreef:
tot het fout gaat en je er goed van geschrokken ben, dan kijk je wel weer uit en heb je weer 'drempelvrees'...

Wat 'fout gaat'?

baz mania 03-04-2002 13:30

Mijn mening is dat de meeste jongens en meisjes voor het eerst met elkaar naar bed gaan uit nieuwsgierigheid, zo was het wel met mij.

Je ziet in films en je hoort vaak mensen zeggen dat het zo heel erg lekker is, dus wil je het zelf ook meemaken.

Voor een jongen is de 1e keer echt een leuke ervaring, maar voor een meisje vaak niet, daarom denk ik dat jongens vaker en sneller met iemand het bed in duiken dan een meisje.

mijn mening.

bas

Freyja 03-04-2002 14:57

Citaat:

baz mania schreef:
Mijn mening is dat de meeste jongens en meisjes voor het eerst met elkaar naar bed gaan uit nieuwsgierigheid, zo was het wel met mij.

Je ziet in films en je hoort vaak mensen zeggen dat het zo heel erg lekker is, dus wil je het zelf ook meemaken.

Voor een jongen is de 1e keer echt een leuke ervaring, maar voor een meisje vaak niet, daarom denk ik dat jongens vaker en sneller met iemand het bed in duiken dan een meisje.

mijn mening.

bas

Je hebt eigenlijk wel gelijk. Ook meer nieuwsgierigheid dan liefde, en nee, als ik alleen op die ervaring af ga, wil ik nooit weer http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.