![]() |
stoned of high
ff vraagje wat vind je leuker stoned of high zijn :eek: voor duidelijkheid stoned is met shag en ben je beetje duf en high veeeeeeel wiet en "zwevend' enne ik moest nog wat vragen maar weet nie meer :P ben nie zo helder nu ;) owja of er ook een soort wiet is waar je van gaat beetje of soort van trippen of halicuneren alvast bedankt
|
Citaat:
|
heet het dan ook egt zo of heet het anders en is het gewoon in coffeeshop verkrijgbaar?
|
dit is de huis tuin en keuken naam, het is niet in de koffieshop verkrijgbaar omdat het niet echt legaal is. de wiet wordt op een speciale manier geteeld met wat chemische toevoegingen die voor een hallucinerd effect zorgen. een beetje prof verbouwer heeft t wel.
|
hehe :D
|
HIGH... cker
High is gewoon een betere versie van stoned.... Ik wordt 1 keer per dag high en 2 of 3 keer per dag stoned..... HIGH is echt BETER :D |
high is leuker, maar stoned mag er ook wezen :D
|
High Roelt :)
Purple Sensi is een wietsoort die je in de coffeeshop kan halen en waar je best redelijk van gaat trippen (er zit geen lsd of paddo doorheen btw) Als je zin hebt om te trippen doe dit: - haal veel wiet en rook het op - Download winamp (2 is beter) - Download plugins Als je toffe muziek aan zet bijv GOA (zoek op kazaa naar infected mushroom of koxbox) en je zet een winamp plugin aan kan je er echt helemaal op weg trippen de combi van vage muziek en trippie beelden is echt goed. oh ja voor het echte goede trip effect gebruik een koptelefoon. |
Ik vin het allebij chill.
Als ik in mijn eentje rook vind ik een pijpje beter en dan wordt ik zo haai als een vlaamse papagaai. Maar als ik met iemand anders rook, dan rook ik een JOINT want dat vind ik relaxter met z'n twee. Het is namelijk ook een joint. |
Citaat:
|
Ik vind stoned zijn beter..... dan ben je meer relaxeder enzo...:)
|
high is lekkerder (vaak met hash)
stoned is mja, lekker hangen maar of je daar van houd (vaak met wiet, of hash joints met veel tabak erin) voor mij. |
Citaat:
Hoezo met veel shag (of andere tabak), het ligt aan de wietsoort zelf. Een indica geeft een stone, waarbij je duf bent en niet echt actief. Voorbeeld is Afghaan, dit is een 100% indica. Voorbeeld van wiet die een high geven: Alle Haze Kruizingen (silver haze, hawaian haze, heaven haze etc etc). Haze is een pure sativa. De meeste sativa's geven een high. En in princiepe kun je ook trippen of hallucineren van gewone wiet, dit heb ik ook wel vaak. Je neuro-transistors geven door aan je hersenen wat je ziet, ze geven als je hallucinaties ziet, dus eigenlijk verkeerde informatie door. Door wiet kun je dus die transistors beïnvloeden. Als je paddo's hebt gebruikt, kun je dingen voor je ogen zien veranderen , dat zijn dus de neuro-transistors die je aan het beïnvloeden bent (onbewust of bewust). In theorie zou je dus ook zonder drugs hallucinaties kunnen zien, als je maar wiet hoe je je neuro-transistors activeert en beïnvloed. De werkende stoffen in drugs doen dat dus voor jou. En nee lsd-wiet of weet ik veel wat is gewoon dikke bs, het wordt niet op een speciale manier geteelt, das idioot, en als er al chemicalien bij gedaan worden, weet je niet wat erin zit. Straks zit je nog amoniakzuur te inhaleren ofzo |
high :)
maar kben nu goed stronken:| |
hehe...
high :) lekker puur in de waterpijp... zalig... |
Maar wat is nou precies het verschil tussen stoned of high zijn?
En dan niet aan komen zetten met hoe ik stoned of high kan worden, maar wat gewoon de verschillen zijn. |
ligt eraan waar ik zin in heb, over het algemeen vind ik high (lacherig, wakker en 'tintelig') leuker, maar stoned ben ik vaker en dat lome en relaxte dat je dan krijgt is ook geniaal.
|
stoned zijn is alleen maar leuk als je niets meer hoeft te doen de hele dag en gewoon lekker op de bank kan hangen en kan vreten, high zijn is leuker (y)
en het ligt idd aan de soort wiet die je hebt... je kunt ook high worden als er veel shag in je joint zit, sommige soorten wiet zijn gewoon minder sterk dan anderen ;) |
lekkere up van 2 jaar :cool:
|
Citaat:
ik ga denk ik een topic van 4 jaar oud uppen |
Citaat:
Ik ga eens kijken. flashbackmemory |
Citaat:
Lekker bezig :eek: |
high worden, als je er de tijd voor hebt (y)
|
Ik werd de laatste tijd alleen nog maar high, dus liever stoned op de bank.
|
high
|
wat zal ik eens zeggen, ik vind het allebei niet geweldig, heb het helder ooka ltijd wel naar me zin. Nou kan ik aardig wat bier, etc. wegwerken en van absinth ben ik niet vies, maar ik snap eigenlijk niet zo goed wat de lol van drugs nou is.
He gatver nou ik klink ik als één of andere moralistische bomenknuffelaar :-P |
Citaat:
|
Okay dannnn Media markt kun je zo lekker cd's luisteren door met die streepjescode heen en weer te bewegen en dat vinnik zo mooi he :)
|
Citaat:
och ja doe maar high dan. stoned staat wat mij betreft gelijk aan lam en dat kan best onprettig zijn.. |
High.
|
absoluut high stoned vind ik niet zo geweldig nl..
|
high, maar knetterstoont kan ook ontiegelijk mooi zijn..
|
allebei natuurlijk.
|
high: vreetkicks, lulkicks, lachkicks. high zijn is duidelijk mijn favoriet.
(y) |
ik denk toch dat ik het knetter-high gevoel boven stoned prefereer :D
|
Citaat:
|
Om ook nog maar ontopic te reageren vind ik stoned zijn veel leuker. Ik hou ook niet echt van puur of in een pijpje ofzo roken. En ik krijg ook lulkicks vreetkicks en lachkicks als ik stoned ben ^^ dus daar hoef ik helt ook niet voor te doen.
|
Mja, ik heb wel'ns wat groente gehaald van de shop hier, snowball, en icm mn hashpijpje gaf dat in grote hoeveelheden echt vreemde effecten, ik zag serieus shit op de muur, en ik heb spierwit behang.
Maar goed, doe mij maar high, dat vind ik wat relaxter tenzij ik een bed in de buurt heb |
liefst eigenlijk stronken, of high aan de herbals. maar als het niet met andere drugs is doe mij dan maar stoned.
|
ik merk het dus echt niet of ik nou high ben of stoned, ik voel me gewoon anders.. volgens mij is 'high' en 'stoned' gewoon onzin..
|
zoals je naam al zegt, dikke bong roken (wel puur uiteraard ;)) en dan word je wel echt goed high :D
ik ben zelf al 2/3 weken gestopt met bong roken, omdat je er echt snel aan kapot gaat (Y) *go me:P* |
high is toch wel echt fantastisch. stoned kan heel irritant zijn in bepaalde situaties. op feestjes enzo als ik wil gaan dansen en mn benen voelen gewoon als lood.
|
ik gebruik al die shit ook wel s maar is het nou zo dat je stoned word van hasj en high van wiet ( is volgens mij wel vaak zo ) maar ja, sommige maten van me die krijgen onijndige lachkick van hasj dussSS :s
|
Citaat:
Ik ben nu van mening dat stoned chiller is. Ik houd wel van die lome ik zit vast in de bank bob marley manier van stoned zijn. Trouwens ik heb echt nog nooit paddo of lsd wiet gezien? |
Citaat:
|
Achja High is relaxter.. maarja ik krijg nou eenmaal vaker 't aanbod om stoned te worden :P
|
stoned voel je meer van vind ik. High merk je niet zo gek veel van, beetje lekker rustig gevoel, als ik stoned ben merk ik het meteen.
|
Citaat:
|
Gewoon. Neutraal.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.